15061.
382. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Ferdinand Gregorovius: Wanderjahre in Italien. Német nyelvű útikönyv. Drezda, 1925. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.