Number of items: 606

Abonyi Ernő (1884-1941): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 66×55 cm
10000.

44 000 HUF
127,54
153,85
10001.

6 000 HUF
17,39
20,98
Alexin Andor (1921-2003) : Badacsonyi részlet a Kisfaludy-házzal. Linómetszet, karton, jelzett. Lap széle kissé foltos. Fa keretben, 24x34 cm
10002.

2 000 HUF
5,80
6,99
13
Almásy Aladár (1946-): Jöjj hozzám rögeszme. Rézkarc, papír, jelzett és datált (1981 Almásy Aladár). Számozott: 4/10. Lap bal felső sarkában apró gyűrődéssel, mű ép. 36x45 cm
10003.

8 000 HUF
23,19
27,97
10004.

4 800 HUF
13,91
16,78
Áron Nagy Lajos (1913-1987): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben. 32x43 cm
10005.

20 000 HUF
57,97
69,93
(Aszódi) Weil Erzsébet (1901-1976): Szivárvány. Rézkarc, papír, paszpartuban. Jelzett. 30x38,5 cm
10006.

5 000 HUF
14,49
17,48
(Aszódi) Weil Erzsébet (1901-1976): Női akt. Rézkarc, papír, paszpartuban. Jelzett a karcon. Ritka, korai alkotás! 28,5x24,5 cm
10007.

5 000 HUF
14,49
17,48
Bakonyi Gy. jelzéssel: Utcarészlet. Rézkarc, papír, kissé foltos, 24×19 cm
10008.

1 000 HUF
2,90
3,50
Baky Albert (1868-1944): Nyulak a havas tájban. Olaj, karton, jelzett. Karton kissé hullámos. Fa keretben. 23,5×33 cm
10009.

9 000 HUF
26,09
31,47
10010.

2 600 HUF
7,54
9,09
Balikó Ferenc (?-): Vörös táj. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartu hátoldalán a művész pecsétjével, 20×27,5 cm
10011.

2 600 HUF
7,54
9,09

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.