Number of items: 606

Iván Szilárd (1912-1988): Táj, rézkarc, jelzett, üvegezett keretben, 19,5×27,5 cm
10193.

1 600 HUF
Ivanyi, Jocelyn (1902-1993): Édenkert. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Laurimore Gallery, Suffolk, Anglia és emlékkiállítási raglappal 1994-ből. Fa keretben. 43x53 cm. Jocelyn Ivanyi Jocelyn Entwisle Peters néven született Angliában, majd harmadik házasságát ifj. Iványi.Grünwald Bélával (1902-1965), a neves festőművész fiával kötötte, aki 1939-ben Londonba emigrált. /Ivanyi, Jocelyn (1902-1993): The Garden of Eden. Oil on wood fibre, signed. Framed. With Laurimore Gallery and memorial exhibition (1994) label on the reverse. 43x53 cm
10194.

18 000 HUF
48,65
52,94
Ivanyi, Jocelyn (1902-1993): Devoni Folyótorkolat. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán emlékkiállítási raglappal 1994-ből. Fa keretben. 32,5x48 cm. Jocelyn Ivanyi Jocelyn Entwisle Peters néven született Angliában, majd harmadik házasságát ifj. Iványi.Grünwald Bélával (1902-1965), a neves festőművész fiával kötötte, aki 1939-ben Londonba emigrált. / Ivanyi, Jocelyn (1902-1993): Devon Estuary. Oil on wood fibre, signed. Framed. With memorial exhibition (1994) label on the reverse. 32,5x48 cm
10195.

15 000 HUF
40,54
44,12
Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Vár. Olaj, vászon. 63,5x90 cm
10196.

9 000 HUF
24,32
26,47
Jelinek K jelzéssel: Vadkacsa. Vegyes technika, papír. Díszes üvegezett keretben. 34,5x21 cm
10197.

4 600 HUF
12,43
13,53
10198.

6 500 HUF
17,57
19,12
10199.

3 600 HUF
9,73
10,59
Joachim József (1897-1954): Virágzó fák Budafokon. Olaj, karton. Jelzés nélkül, sarkaiban kissé sérült, 30x39,5 cm.
10200.

6 000 HUF
9
Joachim József (1897-1954): Ábrándozó női akt. Pasztell, papír, jelzés nélkül, felcsavarva, 80×64,5 cm
10201.

9 000 HUF
24,32
26,47
Joachim József (1897-1954): Budapesti látkép a Margit-híddal. Olaj, karton, jelzés nélkül, 29,5×39,5 cm
10202.

9 000 HUF
24,32
26,47
10203.

8 000 HUF
10204.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF