Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 219

1934. ,,BUDAPEST SPORTEGYESÜLET AUTO-MOTORKERÉKPÁROSZTÁLY - I. BAJNOKI FUTAM - 1934 II 18 Br díjplakett zománcozott BSE címerrel (93x63mm) T:2 zománchiba
30789.

1934. ",,BUDAPEST'' SPORTEGYESÜLET AUTO-MOTORKERÉKPÁROSZTÁLY - I. BAJNOKI FUTAM - 1934 II 18" Br díjplakett zománcozott BSE címerrel (93x63mm) T:2 zománchiba

12 000 HUF
32,43
35,29
1934. Evezős Br sport emlékplakett elő- és hátlapon gravírozva, hátlapon a hajó legénységének névsorával GERHARDT EMLÉKVERSENY 1934. VIII. 26. / 1. BART K. 2. ELSASSER V. 3. POÓR S. 4. POÓR T. 5. KORN I. 6. WEISZ I. KAUERT F. (61x41mm) T:1-
30790.

6 500 HUF
17,57
19,12
1934. Intézetközi Sportversenyek Br díjérem Ludvig gyártói jelzéssel (59x43mm) T:2
30791.

1934. "Intézetközi Sportversenyek" Br díjérem "Ludvig" gyártói jelzéssel (59x43mm) T:2

1 400 HUF
1934. K.M.A.C. Megbízhatósági terepverseny 1934 XI. 25 Br díjérem a KMAC (Királyi Magyar Automobil Club) zománcozott címerével, BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel (50mm) T:2 zománchiba Hungary 1934. K.M.A.C. terrain race of reliability 25.11.1934. Br medal with enamelled KMAC (Royal Hungarian Automobile Club) logo, with BERÁN N BPEST makers mark (50mm) C:XF enamel error
30792.

1934. "K.M.A.C. Megbízhatósági terepverseny 1934 XI. 25" Br díjérem a KMAC (Királyi Magyar Automobil Club) zománcozott címerével, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (50mm) T:2 zománchiba Hungary 1934. "K.M.A.C. terrain race of reliability 25.11.1934." Br medal with enamelled KMAC (Royal Hungarian Automobile Club) logo, with "BERÁN N BPEST" maker's mark (50mm) C:XF enamel error

7 000 HUF
18,92
20,59
1934. Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19. zománcbetétes, részben aranyozott, ezüstözött sport emlékplakett a budapesti atlétikai versenyről(?), ARKANZAS BPEST gyártói jelzéssel (61x41mm) T:1-,2 kopott ezüstözés
30793.

10 000 HUF
27,03
29,41
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. Országos Magyar Galamblövő Egylet egyoldalas Br sport plakett, ŐSZI MEETING 1934 gravírozással (83,90g/52x62mm) T:2,2- ph., karc / Hungary 1934. Országos Magyar Galamblövő Egylet (Hungarian National Pigeon Shooting Club) one-sided Br plaque, with ŐSZI MEETING 1934 (Autumn Meeting 1934) engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61,5mm) C:XF,VF edge error, scratch HP.: 4929.
30794.

4 000 HUF
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. Országos Magyar Galamblövő Egylet egyoldalas, ezüstözött Br sportplakett, Siófok 1941. VI. 11-15 gravírozással (51x61mm) T:2,2-  Hungary 1934. Országos Magyar Galamblövő Egylet (National Hungarian Pidgeon Shooting Club) one-sided, silvered Br plaque, with Siófok 1941. VI. 11-15 engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61mm) C:XF,VF HP.: 4929.
30795.

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet" egyoldalas, ezüstözött Br sportplakett, "Siófok 1941. VI. 11-15" gravírozással (51x61mm) T:2,2- Hungary 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet (National Hungarian Pidgeon Shooting Club)" one-sided, silvered Br plaque, with "Siófok 1941. VI. 11-15" engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61mm) C:XF,VF HP.: 4929.

4 000 HUF
1934. Tornász Világbajnokság Budapest Br gomblyukjelvény, hátlapon CSEKÉSZBOLT V.NSÁNDOR U. 6 gyártói jelzéssel (29x16mm) + Olaszország 1947. CONCORSO INTERNAZIONALE DI GINNASTICA 25-26-27. LUGLIO 1947 FERRARA zománcbetétes aranyozott fém jelvény, hátlapon S.A. PICCHIANI BARLACCHI FIRENZE (38x28mm) T:1-,2
30796.

1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" Br gomblyukjelvény, hátlapon "CSEKÉSZBOLT V.NSÁNDOR U. 6" gyártói jelzéssel (29x16mm) + Olaszország 1947. "CONCORSO INTERNAZIONALE DI GINNASTICA 25-26-27. LUGLIO 1947 FERRARA" zománcbetétes aranyozott fém jelvény, hátlapon "S.A. PICCHIANI BARLACCHI FIRENZE" (38x28mm) T:1-,2

1 800 HUF
1935. BSE (Budapest Sport Egyesület) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935 egyoldalas zománcbetétes Br plakett (59x40mm) fehér márványtalapzaton (73x111x16mm) T:2 Hungary 1935. Budapest Sport Association Automotor Department Béla Buday Memorial Tour) one-sided Br plaque with enamel inlay (59x40mm) on a white marble pedestal (73x111x16mm) C:XF
30797.

1935. "BSE (Budapest Sport Egyesület) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett (59x40mm) fehér márványtalapzaton (73x111x16mm) T:2 Hungary 1935. "Budapest Sport Association Automotor Department Béla Buday Memorial Tour)" one-sided Br plaque with enamel inlay (59x40mm) on a white marble pedestal (73x111x16mm) C:XF

7 000 HUF
18,92
20,59
1935. BSE (Budapesti Sport Egylet) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935 egyoldalas zománcbetétes Br plakett márványtalpon (59x40mm) T:1-
30798.

5 500 HUF
14,86
16,18
1935. Károly Béla 100. játékára K.T.K. (Kiskunfélegyházi TK) egyoldalas Br, labdarúgó sportérem, eredeti díszdobozban (50x72mm) T:2-
30799.

12 000 HUF
32,43
35,29
1935. M.A.C. (Magyar Athletikai Club) egyoldalas Br díjérem, zománcbetéttel, előlapon gravírozva M.A.C. Evezősosztály 1934 Dubló I., hátlapon BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (51mm) T:2
30800.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF