Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 219

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. Országos Testnevelési Tanács ezüstözött, peremen jelzett Br érem (40mm) T:2
30753.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött, peremen jelzett Br érem (40mm) T:2

1 600 HUF
30754.

2 000 HUF
~1930. Szabolcs vármegye Testnevelési Bizottsága / Levente verseny Br díjérem füllel (29mm) T:2 ph.
30755.

~1930. "Szabolcs vármegye Testnevelési Bizottsága / Levente verseny" Br díjérem füllel (29mm) T:2 ph.

1 800 HUF
30756.

3 000 HUF
~1930. Vecsési Polgári Lövész Egyesület / Ezzel aranyozott Br díjérem (39mm) T:2
30757.

~1930. "Vecsési Polgári Lövész Egyesület / Ezzel" aranyozott Br díjérem (39mm) T:2

2 400 HUF
1930. Dunántúli Atlétikai Club Br emlékplakett, zománcozott DAC címerrel, PÁLYAVERSENY 1930.V.29. (36x52mm) T:2-
30758.

1930. "Dunántúli Atlétikai Club" Br emlékplakett, zománcozott DAC címerrel, "PÁLYAVERSENY 1930.V.29." (36x52mm) T:2-

8 000 HUF
1930. K.S.E. 50-ik mérkőzése alkalmával 1930. Br emlékplakett (60x40mm) T:2
30759.

1930. "K.S.E. 50-ik mérkőzése alkalmával 1930." Br emlékplakett (60x40mm) T:2

3 400 HUF
9,19
10,00
1930. KTK (Kiskunfélegyházi TK) ezüstözött Br, labdarúgó sport emlékplakett, hátoldalon Halapy Sándor eredményes titkári működéséért gravírozással (37x54mm) T:2
30760.

1930. "KTK (Kiskunfélegyházi TK)" ezüstözött Br, labdarúgó sport emlékplakett, hátoldalon "Halapy Sándor eredményes titkári működéséért" gravírozással (37x54mm) T:2

3 400 HUF
9,19
10,00
1930. M. Kir. I. Honvéd Gyalogezred Egyetemi Század / Dísztorna 1930 kétoldalas Br katonai sport plakett. Szign.: Schuck J. (28,45g/33x50mm) T:1-,2 patina / Hungary 1930. M. Kir. I. Honvéd Gyalogezred Egyetemi Század / Dísztorna 1930 (1st Hungarian Royal Infantry Regiments Student Company / Parade Gymnastics 1930) double-sided military sports Br commemorative plaque. Sign.: Schuck J. (28,45g/33x50mm) C:AU,XF patina
30761.

7 000 HUF
18,92
20,59
1930. Nyomdász Bajnokság 1930 / I. jelzett Ag díjérem, füllel, HP beütéssel (33x35mm/13.49g) T:1-,2
30762.

1930. "Nyomdász Bajnokság 1930 / I." jelzett Ag díjérem, füllel, "HP" beütéssel (33x35mm/13.49g) T:1-,2

6 000 HUF
30763.

3 600 HUF
9,73
10,59
1930. T.A.M.C. versenyének emlékplakettje 1930 VII 27 Br kerékpáros érem (50mm) eredeti dobozában, a doboz tetején belül ARKANZAS BUDAPEST IV VÁCZI UCCA 20 feliratú matrica T:2
30764.

1930. "T.A.M.C. versenyének emlékplakettje 1930 VII 27" Br kerékpáros érem (50mm) eredeti dobozában, a doboz tetején belül "ARKANZAS BUDAPEST IV VÁCZI UCCA 20" feliratú matrica T:2

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF