Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 219

1938. WMTK (Weiss Manfréd Testedző Kör) ÜZEMI BAJNOKSÁG I. 1938. ezüstözött Br labdarúgó díjérem mellszalagon (54x54mm) T:2-,3
30825.

1938. "WMTK (Weiss Manfréd Testedző Kör) ÜZEMI BAJNOKSÁG I. 1938." ezüstözött Br labdarúgó díjérem mellszalagon (54x54mm) T:2-,3

3 000 HUF
1938. Sport témájú Br emlékplakett márványlapon DEZSŐ BÁTYÁNKNAK SZERETETTEL G.S.E.- VERSENYZŐK 1938 KARÁCSONY gravírozással (79x55mm) T:2
30826.

2 600 HUF
7,03
7,65
1939. BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE Br díjérem füllel, hátoldalán Ujonc bajn. Kárpáti csop III 1938-39 gravírozással (23x39mm) T:1-
30827.

1939. "BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE" Br díjérem füllel, hátoldalán "Ujonc bajn. Kárpáti csop III 1938-39" gravírozással (23x39mm) T:1-

3 400 HUF
9,19
10,00
Erdey Dezső (1902-1957) 1939. Budapest Székesfőváros Községi Takarék - Pénztár Tisztviselőinek Sportegyesülete Br emlékplakett, Berán N Bpest gyártói jelzéssel (76x50mm) T:1-
30828.

Erdey Dezső (1902-1957) 1939. "Budapest Székesfőváros Községi Takarék - Pénztár Tisztviselőinek Sportegyesülete" Br emlékplakett, "Berán N Bpest" gyártói jelzéssel (76x50mm) T:1-

3 000 HUF
1939. Egyetemközi Távevezős Verseny alapította a Műegyetemi Evezős Club 15 éves jubileuma emlékére jelzetlen Ag emlékérem, hátlapon gravírozva 15-ik Pünkösdi Verseny 1939 I, LUDVIG BP gyártói jelzéssel, előlapon LE beütéssel (36x59mm) T:2
30829.

8 000 HUF
1939. Haggenmacher Henrik vándordíja - A Dreher-Haggenmacher Sportkör Atlétikai Szakosztályának - II. díj - 1939. X. 7. ezüstözött Br plakett hamis fémjellel Schmidt Gyula ezüstárugyár - Udvari szállító Budapest tokban (50x90mm) T:2-
30830.

1939. "Haggenmacher Henrik vándordíja - A Dreher-Haggenmacher Sportkör Atlétikai Szakosztályának - II. díj - 1939. X. 7." ezüstözött Br plakett hamis fémjellel "Schmidt Gyula ezüstárugyár - Udvari szállító Budapest" tokban (50x90mm) T:2-

5 000 HUF
1939. MOATSZ (Magyar Országos Asztali Tenisz Szövetség) - Nemzeti Sportmunka elismeréséül 1939.VII.1. asztalitenisz sport Br plakett, eredeti SCHUBAUER JÁNOS BUDAPEST VI. DUNA-UCCA 6. jelzésű gyártói tokban (52x50mm) T:1
30831.

2 800 HUF
7,57
8,24
1939. MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Rákosligeti T.S.E egyoldalas Br plakett. Szign.: Maklári (36,08g/52x37mm) T:2 kis patina / Hungary 1939. MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Rákosligeti T.S.E one-sided Br plaque. Sign.: Maklári (36,08g/52x37mm) C:XF small patina
30832.

6 500 HUF
17,57
19,12
1939. Vízművek Sport és Önképző E. - V.S.Ö.E. ezüstpatinázott sport emlékérem, előlapon gravírozva Evezős Szakosztály, hátlapon LUDVIG gyártói jelzéssel (59mm) T:1-
30833.

1939. "Vízművek Sport és Önképző E. - V.S.Ö.E." ezüstpatinázott sport emlékérem, előlapon gravírozva "Evezős Szakosztály", hátlapon "LUDVIG" gyártói jelzéssel (59mm) T:1-

5 000 HUF
1940. VI. Balatoni Sporthét / 1940. aug. 31 - szept. 1. Br emlékplakett (36x55mm) + 1962. Balatoni Sportversenyek Emlékérme / Fűzfő 1962 Zn sportérem (59mm) T:2
30834.

1940. "VI. Balatoni Sporthét / 1940. aug. 31 - szept. 1." Br emlékplakett (36x55mm) + 1962. "Balatoni Sportversenyek Emlékérme / Fűzfő 1962" Zn sportérem (59mm) T:2

2 600 HUF
7,03
7,65
1940. Balatonkenesei Sporthét / Székesfővárosi Tenisz Bajnokság 1940 Br plakett. Szign.: Szilas (67x67mm) T:1- / Hungary 1940. Sportsweek at Balatonkenese / Capitol Tennis Championship 1940 Br plaque. Sign.: Szilas (67x67mm) C:AU
30835.

1940. "Balatonkenesei Sporthét / Székesfővárosi Tenisz Bajnokság 1940" Br plakett. Szign.: Szilas (67x67mm) T:1- / Hungary 1940. "Sportsweek at Balatonkenese / Capitol Tennis Championship 1940" Br plaque. Sign.: Szilas (67x67mm) C:AU

4 000 HUF
1940. Eredményes munkáért 1940 Br érem (40mm) és a TSE zománcozott címere fehér márványtalapzaton (60x78x14mm) T:2-
30836.

1940. "Eredményes munkáért 1940" Br érem (40mm) és a TSE zománcozott címere fehér márványtalapzaton (60x78x14mm) T:2-

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF