Ships Balaton

Number of items: 11

1906 Lágymányos (Budapest), vitorlás a Dunán, fotó papírra kasírozva, feliratozott, 7,5x9 cm
12744.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
5,73
6,80
  Add to cart
  Remove
1934 Balatoni útmutató és menetrend május-október hóra, vágatlan oldalakkal, címlap Dallos grafikája, 125p
12745.

3 600 HUF
10,32
12,24
11
Hammer price:
14 000 HUF
Dr. Bodnár Gyula (szerk.): A Balaton. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai 14. Bp., 1935. Papírkötés, kissé kopottas állapotban.
12746.

1 600 HUF
4,58
5,44
Hammer price:
1 600 HUF
12747.

Available
800 HUF
2,29
2,72
  Add to cart
  Remove
12748.

Available
1 000 HUF
2,87
3,40
  Add to cart
  Remove
Marjai Imre: Hajómodellezés. Bp., 1980, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötésben, az egyik sarkán ütődéssel, egyébként jó állapotban.
12749.

Available
1 600 HUF
4,58
5,44
  Add to cart
  Remove
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I-II. Eötvös Károly Munkái I-II. Bp., 1901, Révai. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
12750.

4 000 HUF
11,46
13,61
Hammer price:
4 400 HUF
Vegyes Balaton témájú tétel, 2 db. Balaton-felvidék. Útikalauz. Szerk.: Örvös János. Bp., 1965, Sport. Félvászon kötésben, kissé megviselt állapotban, hiányzó térkép melléklettel. + Balaton. Útikönyvek. Szerk.: Major Béla. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Egészvászon kötésben, nylon védőborítóban, kopott állapotban, térkép melléklettel.
12751.

Available
900 HUF
2,58
3,06
  Add to cart
  Remove
Dr. Bíró József: A balatoni hajózás története. Siófok, Mahart Balatoni Hajózás Kft. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói papírkötés.
12752.

6 000 HUF
17,19
20,41
Hammer price:
16 000 HUF
Balatoni arcképcsarnok. II. Ki-kicsoda a régióban? Szerk.: Gyarmati László. Siófok,2008,Balatonpress. Kiadói kartonált papírkötés.+Balatoniak. Térségi lexikon. [Siófok, 2016.,Siópress Kft.] Kiadói kartonált papírkötés, hiányos,az utolsó lapokat kivágták,(184. oldalnál véget ér, 240 oldalban lenne teljes.)
12753.

Available
1 000 HUF
2,87
3,40
  Add to cart
  Remove
Hajók és hajózási módszerek. Szerk.: Csák Ervin. Bp., 1969., Műszaki. Kiadói nyl-kötés, volt könyvtári példány, kissé sérült gerinccel. Megjelent 1400 példányban.
12754.

3 000 HUF
8,60
10,20
Hammer price:
3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

380. Auction:
From 13 to 22 October
Payment deadline is 6 November
Viewing: From 19 to 22 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.