Ships Balaton

Number of items: 11

1906 Lágymányos (Budapest), vitorlás a Dunán, fotó papírra kasírozva, feliratozott, 7,5x9 cm
12744.

2 000 HUF
1934 Balatoni útmutató és menetrend május-október hóra, vágatlan oldalakkal, címlap Dallos grafikája, 125p
12745.

3 600 HUF
9,73
10,59
11
Dr. Bodnár Gyula (szerk.): A Balaton. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai 14. Bp., 1935. Papírkötés, kissé kopottas állapotban.
12746.

1 600 HUF
12747.

800 HUF
12748.

1 000 HUF
Marjai Imre: Hajómodellezés. Bp., 1980, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötésben, az egyik sarkán ütődéssel, egyébként jó állapotban.
12749.

1 600 HUF
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I-II. Eötvös Károly Munkái I-II. Bp., 1901, Révai. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
12750.

4 000 HUF
Vegyes Balaton témájú tétel, 2 db. Balaton-felvidék. Útikalauz. Szerk.: Örvös János. Bp., 1965, Sport. Félvászon kötésben, kissé megviselt állapotban, hiányzó térkép melléklettel. + Balaton. Útikönyvek. Szerk.: Major Béla. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Egészvászon kötésben, nylon védőborítóban, kopott állapotban, térkép melléklettel.
12751.

900 HUF
2,43
2,65
Dr. Bíró József: A balatoni hajózás története. Siófok, Mahart Balatoni Hajózás Kft. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói papírkötés.
12752.

6 000 HUF
Balatoni arcképcsarnok. II. Ki-kicsoda a régióban? Szerk.: Gyarmati László. Siófok,2008,Balatonpress. Kiadói kartonált papírkötés.+Balatoniak. Térségi lexikon. [Siófok, 2016.,Siópress Kft.] Kiadói kartonált papírkötés, hiányos,az utolsó lapokat kivágták,(184. oldalnál véget ér, 240 oldalban lenne teljes.)
12753.

1 000 HUF
Hajók és hajózási módszerek. Szerk.: Csák Ervin. Bp., 1969., Műszaki. Kiadói nyl-kötés, volt könyvtári példány, kissé sérült gerinccel. Megjelent 1400 példányban.
12754.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF