Number of items: 326

Keresztes Szent János: A lélek éneke. Budapest, 1988, Helikon. A borító és illusztráció: Szántó Piroska. Kiadói papírkötés.
17519.

1 000 HUF
Giovani Papini: Élőhalott. Ford.: Révay József. Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17520.

1 600 HUF
Asztalos István: Üröm. H.n. 1941, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papír borításban, sérült gerinccel, szerző által dedikált.
17521.

1 000 HUF
17522.

3 600 HUF
9,73
10,59
Kner Izidor: Eszmék és viaskodások. Gyoma, 1906., Kner Izidor, 6+408 p. Kiadói szecessziós aranyozott,festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, foltos, kissé kopott borítóval.
17523.

2 400 HUF
Krupa András 2 db könyve. Na Cabianskej túrni (Ludové piesne) - A csabai tornyon (népdalok). Békéscsaba, 1979, k.n. Lipták Pál rajzaival Számozott 32./300 példány. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 79. III. 26)! Bevezető szlovák és magyar nyelven, népdalok szlovák ny. Kiadói papírkötés, enyhén kopott borítóval. + Hiedelmek-varázslatok-boszorkányok. Békéscsaba, Tótkomlós és Csanádalberti szlovák lakói körében gyűjtött babonák, hiedelmi szokások. Békéscsaba, 1974, Békés Megyei Tanács Művelődési Osztálya. Megjelent 2000 példányban, szlovák és magyar nyelven. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 74. márc. 14)! Kiadói papír kötés, papír védőborítóval. Mellékelve egy adományozó levél fejléáves papíron, Békés Megyei Tanács VB Művelődési Osztálya bélyegzőjével , Dr. Gácser József osztályvezető által kiállítva.
17524.

5 500 HUF
14,86
16,18
Kosinsky Ágnes: Végül minden kezdet. Bp., é.n., Szerzői. A szerző által dedikált! Kiadói papír kötés. Jó állapotban.
17525.

1 000 HUF
Hász Erzsébet: Aranymise. Budapest, 1993, Szépirodalmi. A szerző által dedikált és dátumozott! Kiadói papírkötésben.
17526.

1 000 HUF
Toldy Ferenc: A magyar költészet kézikönyve a mohácsi vésztől a jelenkorig. II. köt. Bp., 1876., Franklin, VIII+344 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, volt könyvtári példány.
17527.

2 000 HUF
August Jacob Liebeskind: Pálmalevelek. Huszonöt napkeleti történet. Fordította: Márton László. Bp, 1986, Helikon Kiadó, 152 p. Kiadói bőrkötés, jó állapotban. Számozott (3000/2516.) példány.
17528.

2 400 HUF
17529.

1 200 HUF
Ranschburg Jenő: Gyerekségek. Borsi Vera rajzaival. Bp.,(1992), Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17530.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF