8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Zsolnay porcelán készlet, közte tálca (1 db), sótartó (2 db), mélytányér (9 db), lapos tányér (6 db), matricás, jelzett, kopásokkal, tányér d: 24 cm, tálca d: 31,5 cm sótartó: 12,5x7,5 cm, 15x8 cm