11144. 378. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán csészék (6db), hozzá tartozó aljakkal, matricás, jelzett, apró kopásokkal, lepattanásokkal, d: 15 cm, csésze m: 6 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert