Printed Materials

Number of items: 301

1896 Négyesi Szepessy Gézáné gyászjelentés
13195.

1 000 HUF
Eduard Hildebrandt (1818-1868) Kairói piac, nyomat kartonon, a karton foltos, kopott, 23x29 cm
13196.

1 000 HUF
cca 1900-1940 Vegyes papírrégiség tétel, benne: sérült Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye térképpel; Budapest belterületének térképe, 49x29 cm; Bp., Aczél Testvérek-ny., hajtásnyomokkal, kis szakadásokkal, 49x68 cm; Bp., M. Kir. Postatakarékpénztár betétkönyvecske, bélyegzésekkel (1914-1921); 2 db fényképes MÁV személyazonossági igazolójegy; valamint 26 db különféle családi és egyéb fotó, fotók, fotólapok, keményhátú fotók vegyesen, változó állapotban, 5x5 cm és 14,5x9,5 cm közötti méretben.
13197.

1 000 HUF
cca 1900 10 db szecessziós mintanyomtatvány (Kreslawsky, Eugen Schröder, Pesti Könyvnyomda, stb.)
13198.

1 600 HUF
cca 1900 Krisztust ábrázoló litho szentkép, üvegezett keretben, 23×17 cm
13199.

1 000 HUF
cca 1900 Circus Tanti Svenska Panoptikon svéd cirkusz szórólap / programismertető
13200.

cca 1900 "Circus Tanti Svenska Panoptikon" svéd cirkusz szórólap / programismertető

2 600 HUF
7,03
7,65
cca 1900 A Tabán és a királyi vár. Óriás levelezőlap Divald Károly képe. 33x25 cm Saroktöréssel
13201.

5 000 HUF
cca 1900 Veszprém képeslapok másolata kartonra ragasztva, 15 db
13202.

2 000 HUF
cca 1900 Budapest látképe, fametszet, 10,5-17,5 cm
13203.

4 200 HUF
11,35
12,35
cca 1900 Autográfok, neves történelmi személyiségek aláírása nyomtatásban, részlet Pallas Nagy Lexikonából, foltos, szakadással, hiánnyal
13204.

1 200 HUF
1900 Virágvölgy grafikával díszített levélpapírra írt levél, borítékkal
13205.

1 000 HUF
cca 1900 Csipkés litho újévi üdvözlőkártya, sérült, 8×12 cm
13206.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF