https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 301

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1882 The Graphic c. illusztrált magazin teljes negyedéves évfolyama bekötve / Quarter year
13183.

1882 The Graphic c. illusztrált magazin teljes negyedéves évfolyama bekötve / Quarter year

 
Sold
Starting price:
11 000 HUF
29,73
EUR
,
32,35
USD
Number of bids:
4
1883 The Graphic c. illusztrált magazin teljes fél évfolyama bekötve / Half year
13184.

1883 The Graphic c. illusztrált magazin teljes fél évfolyama bekötve / Half year

 
Sold
Starting price:
11 000 HUF
29,73
EUR
,
32,35
USD
Number of bids:
6
1885 A Miskolci Ev. Ref. Egyház évkönyve. 24p. + 1941 Miskolci Ev. Egyházközség emlékkönyve, templom újraszentelésről, + 1947 Miskolci Hunfalvy gimnázium évkönyve
13185.

1885 A Miskolci Ev. Ref. Egyház évkönyve. 24p. + 1941 Miskolci Ev. Egyházközség emlékkönyve, templom újraszentelésről, + 1947 Miskolci Hunfalvy gimnázium évkönyve

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
1886 Aranyosmarót, Bars vármegye 1686-ban, a Budapesten rendezendő történeti kiállítás alkalmából felolvasott jelentés, 26p
13186.

1886 Aranyosmarót, Bars vármegye 1686-ban, a Budapesten rendezendő történeti kiállítás alkalmából felolvasott jelentés, 26p

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
1
cca 1886-1980 vegyes nyomtatvány gyűjtemény- Régi levél, slágerfüzet, artex boríték, turisztikai nyomtatványok, stb.
13187.

cca 1886-1980 vegyes nyomtatvány gyűjtemény- Régi levél, slágerfüzet, artex boríték, turisztikai nyomtatványok, stb.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1887 Magyar Paedagogiai Szemle. VIII. kötet. Tanügyi havi-közlöny. Szerk. és kiadja: Rill József. Bp.,1887, Magyar Paedagogiai Szemle, 2+382 p.+12 t.(Fénnyomatú arcképek) Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
13188.

1887 Magyar Paedagogiai Szemle. VIII. kötet. Tanügyi havi-közlöny. Szerk. és kiadja: Rill József. Bp.,1887, Magyar Paedagogiai Szemle, 2+382 p.+12 t.(Fénnyomatú arcképek) Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
1890 A Földművelésügyi Magyar Királyi Ministerium Vízrajzi osztályának Évkönyvei III. kötet. 1888-iki (harmadik) évfolyam. Szerk.: Péch József. Bp.,1890,(Franklin-ny.),96 p.+2 t.+II-VI.,VIII. mellékletek (I-X,XII-XIV. táblák. Kiadói félvászon-kötés, hiányos mellékletekkel.
13189.

1890 A Földművelésügyi Magyar Királyi Ministerium Vízrajzi osztályának Évkönyvei III. kötet. 1888-iki (harmadik) évfolyam. Szerk.: Péch József. Bp.,1890,(Franklin-ny.),96 p.+2 t.+II-VI.,VIII. mellékletek (I-X,XII-XIV. táblák. Kiadói félvászon-kötés, hiányos mellékletekkel.

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Number of bids:
0
1890 Vármegyei és községi adókönyv
13190.

1890 Vármegyei és községi adókönyv

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
cca 1890-1912 7 db színes nyomat lexikonokból, viseletek, állatok, ausztráliai őslakók témában. lapméret: 17x25 és 19x27,5 cm közötti méretben
13191.

cca 1890-1912 7 db színes nyomat lexikonokból, viseletek, állatok, ausztráliai őslakók témában. lapméret: 17x25 és 19x27,5 cm közötti méretben

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
1891 Annual Field Day of Steevns Institute of Technology, S. I. A. A. at St. George Cricket Grounds
13192.

1891 Annual Field Day of Steevns Institute of Technology, S. I. A. A. at St. George Cricket Grounds

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
1893 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye XXVII. évf. 2-10. sz. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1893., Athenaeum. Kiadói papírkötésekben, 1. szám hiányzik, dohos.
13193.

1893 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye XXVII. évf. 2-10. sz. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1893., Athenaeum. Kiadói papírkötésekben, 1. szám hiányzik, dohos.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1894 Kakas Márton. Sipulusz Lapja. 1894. szept. 30.-1894. dec. 23. I. évf. 1-13. sz., majdnem teljes évfolyam, egy szám hiányzik. Szerk.: Sipulusz (Rákosi Viktor.) Korabeli reklámokkal. Illusztrációkkal. Félvászon-kötésben, néhol foltos, a lapokon egy részén szakadás, 4+4+4+4+4+4+4+4+4+4+4+4 sztl. lev.+16 p.   Sipulusz álnéven alkotó Rákosi Viktor által szerkesztett élclap. Az első évfolyam dátuma tévesen 1890, helyesen 1894. A Kakas Márton eredetileg Jókai Mór írói álneve volt.
13194.

1894 Kakas Márton. Sipulusz Lapja. 1894. szept. 30.-1894. dec. 23. I. évf. 1-13. sz., majdnem teljes évfolyam, egy szám hiányzik. Szerk.: Sipulusz (Rákosi Viktor.) Korabeli reklámokkal. Illusztrációkkal. Félvászon-kötésben, néhol foltos, a lapokon egy részén szakadás, 4+4+4+4+4+4+4+4+4+4+4+4 sztl. lev.+16 p. Sipulusz álnéven alkotó Rákosi Viktor által szerkesztett élclap. Az első évfolyam dátuma tévesen 1890, helyesen 1894. A Kakas Márton eredetileg Jókai Mór írói álneve volt.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment