Engravings

Number of items: 35

Horváth Endre (1896- 1954): Julianus barát, rézkarc, paszpartuban, üvegezett keretben, 8,5x10,5 cm
11000.

3 000 HUF
8,70
10,27
14
cca 1830 gróf Fekete János (1741-1803) generális litografált portréja 13x18 cm
11001.

4 000 HUF
11,59
13,70
Horváth János (1769-1835) püspök litografált képe. 15x20 cm
11002.

3 000 HUF
8,70
10,27
8 db színes metszet, francia nyelven, katonai témában, 12,5x9 cm
11003.

1 000 HUF
2,90
3,42
10
Litográfiák: Szent képek, Bibliai jelenetek, 5db, 14,5xc9cm
11004.

2 000 HUF
5,80
6,85
14 db különféle illusztráció, acélmetszetek, (In: Oeuvres Completes de Voltaire Tome Deuxiéme. Paris, 1843, Firmin Didot Fréres), foltosak, 12x9,5 cm, papír: 25x17 cm
11005.

1 800 HUF
5,22
6,16
Frans Masereel (1889-1972): Nyomor. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 11×13 cm + Johann Nepomuk Passini (1798-1874) 3 db rézmetszete
11006.

1 800 HUF
5,22
6,16
Jelzés nélkül, XX. század második fele: Ortodox jelenet. Rézmetszet, papír, 23x20 cm
11007.

3 000 HUF
8,70
10,27
Henry Winkles (1801-1860): Kézzel színezett rézmetszetű vár és katedrális kép. 11x8 cm Üvegezett keretben.
11008.

4 000 HUF
11,59
13,70
11009.

20 000 HUF
57,97
68,49
Széki Teleki Domokos gróf (1773-1798) utazó, útirajzíró, mineralógus, költő, királyi táblai ülnök litografált portréja. 9x12 cm Üvegezett keretben
11010.

6 000 HUF
17,39
20,55
1863 Balogh Laszló Anna Színes litográfia. 11x16 cm Üvegezett keretben
11011.

3 000 HUF
8,70
10,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

377. Auction:
From 1 to 10 September
Payment deadline is 25 September
Viewing: From 7 to 10 September

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.