https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Engravings

Number of items: 35

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Wilhelm Unger (1837-1932): Munkácsy Mihály után: Iskola előtt. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 21x17 cm.
11024.

Wilhelm Unger (1837-1932): Munkácsy Mihály után: Iskola előtt. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 21x17 cm.

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
1
cca 1800 Stift Göttweih rézmetszet. 22x33 cm Üvegezett keretben
11025.

cca 1800 Stift Göttweih rézmetszet. 22x33 cm Üvegezett keretben

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
cca 1780 Stein an der Donau rézlmetszet. 19x28 cm Üvegezett keretben
11026.

cca 1780 Stein an der Donau rézlmetszet. 19x28 cm Üvegezett keretben

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
cca 1840 Solfatorra és Puzzoli acélmetszet. 11x15 cm Üvegezett keretben
11027.

cca 1840 Solfatorra és Puzzoli acélmetszet. 11x15 cm Üvegezett keretben

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
cca 1840 Göttwic zarándokok acélmetszet. 15x19 cm Üvegezett keretben
11028.

cca 1840 Göttwic zarándokok acélmetszet. 15x19 cm Üvegezett keretben

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
cca 1840 Thyrnstein an der Donau acélmetszet. 12x19 cm Üvegezett keretben
11029.

cca 1840 Thyrnstein an der Donau acélmetszet. 12x19 cm Üvegezett keretben

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
cca 1750 Schloss M. Aschbach, acél metszet, papír, paszpartuban, 12,5×17,5 cm / 1750 Schloss March Aschbuch steel engraving
11030.

cca 1750 Schloss M. Aschbach, acél metszet, papír, paszpartuban, 12,5×17,5 cm / 1750 Schloss March Aschbuch steel engraving

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
cca 1770-1780 3 db halászati témájú rézmetszet, kettő metszője (Pierre Nicolas Ransonette (1745-1810), P. L. Cor (?-?), in: Traité général des pesches et histoire des poissons quelles fournissent. Paris, Saillant & Nyon-Veuve Desaint (Sect. II., Chat. Il. Pl. IX., Chap. III. Pl. XIX., Chap VI. Pl. XLIV.),33x22 cm és 32x21 cm közötti méretben
11031.

cca 1770-1780 3 db halászati témájú rézmetszet, kettő metszője (Pierre Nicolas Ransonette (1745-1810), P. L. Cor (?-?), in: Traité général des pesches et histoire des poissons qu'elles fournissent. Paris, Saillant & Nyon-Veuve Desaint (Sect. II., Chat. Il. Pl. IX., Chap. III. Pl. XIX., Chap VI. Pl. XLIV.),33x22 cm és 32x21 cm közötti méretben

 
The item is not available
Starting price:
8 500 HUF
22,97
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
Hugo S. (?-?), feltehetően XX. sz.: Buda látképe Pest felől, híddal a Dunán. Rézmetszet, papír, üvegezett fa keretben, 15x19 cm. Rózsás címerrel és zöveggel a kép fölött: Leopold Vogel, Mode-Schnittwaren Handlung in der Festung Ofen, zur goldenen Rose in seinem Hause am Parade Platz No. 92 empfiehlt sich auch mit ungarischen Weinen (...), azaz divat és rőfös áru mellett borkereskedéssel is foglalkozott Leopold Vogel A rózsához nevű üzlete a korabeli budai várnegyedben.
11032.

Hugo S. (?-?), feltehetően XX. sz.: Buda látképe Pest felől, híddal a Dunán. Rézmetszet, papír, üvegezett fa keretben, 15x19 cm. Rózsás címerrel és zöveggel a kép fölött: " Leopold Vogel, Mode-Schnittwaren Handlung in der Festung Ofen, zur goldenen Rose in seinem Hause am Parade Platz No. 92 empfiehlt sich auch mit ungarischen Weinen (...)", azaz divat és rőfös áru mellett borkereskedéssel is foglalkozott Leopold Vogel "A rózsához" nevű üzlete a korabeli budai várnegyedben.

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,54
EUR
,
44,12
USD
Number of bids:
0
Georg Wolfgang Knorr (1705-1761): Sötétkék sarkantyúfű . Színezett rézmetszet. 32x20 cm
11033.

Georg Wolfgang Knorr (1705-1761): Sötétkék sarkantyúfű . Színezett rézmetszet. 32x20 cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
1
Georg Wolfgang Knorr (1705-1761): Sárga bársonyvirág . Színezett rézmetszet. 32x20 cm
11034.

Georg Wolfgang Knorr (1705-1761): Sárga bársonyvirág . Színezett rézmetszet. 32x20 cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment