https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 43

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI TANÁCS Br emlékérem (60mm) T:2- ph.
30932.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI TANÁCS" Br emlékérem (60mm) T:2- ph.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,80
EUR
,
6,85
USD
Number of bids:
0
Berán Lajos (1882-1943) ~1937. BSzKRT Sportegyesülete 1912-1937 kétoldalas Br emlékérem (62mm) T:1-
30933.

Berán Lajos (1882-1943) ~1937. "BSzKRT Sportegyesülete 1912-1937" kétoldalas Br emlékérem (62mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
13,91
EUR
,
16,44
USD
Number of bids:
0
Berán Lajos (1882-1943) 1942. Gamma Lövész Egyesület / 1941 gold plated Br díjérem (31,5mm) T:2
30934.

Berán Lajos (1882-1943) 1942. "Gamma Lövész Egyesület / 1941" gold plated Br díjérem (31,5mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
0
Iván István (1905-1968) ~1950-1960. Népért Szabadságért Haladásért / III., a Magyar Szabadságharcos Szövetség Br lövész díjérme füllel (40,5mm) + Magyar Szabadságharcos Szövetség II. Pártkongresszus tiszteletére ezüstözött Br emlékérem mellszalag nélkül (40mm) T:1-,2
30935.

Iván István (1905-1968) ~1950-1960. "Népért Szabadságért Haladásért / III.", a Magyar Szabadságharcos Szövetség Br lövész díjérme füllel (40,5mm) + "Magyar Szabadságharcos Szövetség II. Pártkongresszus tiszteletére" ezüstözött Br emlékérem mellszalag nélkül (40mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,80
EUR
,
6,85
USD
Number of bids:
0
Madarassy Walter (1909-1994) 1939. Pesti Hazai első Takarékpénztár Egyesület Tisztviselőinek Sportegyesülete egyoldalas, öntött Br díjérem, hátoldalon gravírozva MILOS GYÖRGY EMLÉKVERSENY 1941 (50x69mm) T:1-
30936.

Madarassy Walter (1909-1994) 1939. "Pesti Hazai első Takarékpénztár Egyesület Tisztviselőinek Sportegyesülete" egyoldalas, öntött Br díjérem, hátoldalon gravírozva "MILOS GYÖRGY EMLÉKVERSENY 1941" (50x69mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,80
EUR
,
6,85
USD
Number of bids:
0
Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese egyoldalas Br plakett, LUDVIG gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest) one-sided Br plaque, with LUDVIG makers mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF
30937.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest)" one-sided Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
34,78
EUR
,
41,10
USD
Number of bids:
0
~1900. Budapesti Korcsolyázó Egylet zománcozott Br gomblyukjelvény Seibert V. Bécs gyártói jelzéssel (25x26mm) T:2 zománchiba
30938.

~1900. "Budapesti Korcsolyázó Egylet" zománcozott Br gomblyukjelvény "Seibert V. Bécs" gyártói jelzéssel (25x26mm) T:2 zománchiba

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
17,39
EUR
,
20,55
USD
Number of bids:
0
~1900. Buda-pesti Sport Club 1900 jelzett Ag sport díjérem füllel. Szign.: E.K., S.G.A. gyártói jelzéssel (18,37g/0.800/30mm) T:2 patina
30939.

~1900. "Buda-pesti Sport Club 1900" jelzett Ag sport díjérem füllel. Szign.: E.K., "S.G.A." gyártói jelzéssel (18,37g/0.800/30mm) T:2 patina

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
13,33
EUR
,
15,75
USD
Number of bids:
0
~1912. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912 egyoldalas Br emlékplakett (74x48mm) T:1-
30940.

~1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912" egyoldalas Br emlékplakett (74x48mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
9,86
EUR
,
11,64
USD
Number of bids:
0
~1920-1930. Erzsébeti Torna Club 1909 / II Br emlékérem HAWEL BP gyártói jelzéssel (48mm) T:2
30941.

~1920-1930. "Erzsébeti Torna Club 1909 / II" Br emlékérem "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (48mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
4,06
EUR
,
4,79
USD
Number of bids:
0
1924. Egyoldalas, ezüstözött sport emlékérem, hátlapon gravírozva CONCURS DEINOT INTERNATIONAL - NEMZETKÖZI ÚSZÓVERSENY - 1924. VIII. 31 (59,5mm) T:1-
30942.

1924. Egyoldalas, ezüstözött sport emlékérem, hátlapon gravírozva "CONCURS DEINOT INTERNATIONAL - NEMZETKÖZI ÚSZÓVERSENY - 1924. VIII. 31" (59,5mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
17,39
EUR
,
20,55
USD
Number of bids:
0
1924. Az érdem jeléül / Kerékpár és Motorsport Lap Díj ezüstözött Br sport díjérem, előlapon gravírozva MOTOR V. 997 H.Ü. I.D. 100KM 1924. IV. 13. (36x56mm) T:2
30943.

1924. "Az érdem jeléül / Kerékpár és Motorsport Lap Díj" ezüstözött Br sport díjérem, előlapon gravírozva "MOTOR V. 997 H.Ü. I.D. 100KM 1924. IV. 13." (36x56mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
17,39
EUR
,
20,55
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment