Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 43

1952. BUDAPESTI VÁROSI TANÁCS V.B. KÖZÉPISKOLAI BAJNOKSÁG 1952. FFI. NYÚJTÓ II. öntött, fülezett Br díjérem (48mm) T:1-,2
30956.

800 HUF
1952. ORSZ. FFI. IFJ. EGY. BAJN. LÓUGRÁS II. GYŐR 1952 fülezett, ezüstözött Br díjérem (35mm) + Iván István (1905-1968) 1952. BP. 1952. IFJ. TORNÁSZ BAJN. FFI. I. O. II. fülezett, ezüstpatinázott Br díjérem (37mm) T:2-
30957.

1 000 HUF
1953. BUDAPESTI TESTNEVELÉSI ÉS SPORTBIZOTTSÁG 1953. BP. FFI. IFJ. BAJN. I. O. GYŰRŰ II. fülezett Zn díjérem (40mm) + 1953. BUDAPESTI TESTNEVELÉSI ÉS SPORTBIZOTTSÁG 1953. BP. FFI. IFJ. BAJN. I. O. LÓUGRÁS III. fülezett, bronzozott Zn díjérem (40mm) T:3
30958.

1953. "BUDAPESTI TESTNEVELÉSI ÉS SPORTBIZOTTSÁG 1953. BP. FFI. IFJ. BAJN. I. O. GYŰRŰ II." fülezett Zn díjérem (40mm) + 1953. "BUDAPESTI TESTNEVELÉSI ÉS SPORTBIZOTTSÁG 1953. BP. FFI. IFJ. BAJN. I. O. LÓUGRÁS III." fülezett, bronzozott Zn díjérem (40mm) T:3

1 200 HUF
1953. BUDAPESTI TESTNEVELÉSI ÉS SPORTBIZOTTSÁG 1953. BP. FFI. IFJ. BAJN. I. O. NYÚJTÓ III. fülezett, bronzozott Zn díjérem (40mm) T:2-
30959.

1953. "BUDAPESTI TESTNEVELÉSI ÉS SPORTBIZOTTSÁG 1953. BP. FFI. IFJ. BAJN. I. O. NYÚJTÓ III." fülezett, bronzozott Zn díjérem (40mm) T:2-

500 HUF
1,35
1,47
1953. B.T.S.B. BP.FELN.TORNÁSZ CSB. F. II.o. II. 1953. ezüstözött Br emlékplakett (52x19mm) + ezüstözött Br emlékérem (50mm) márványtalapzaton (85x122x18mm) T:2 patina
30960.

1953. "B.T.S.B. BP.FELN.TORNÁSZ CSB. F. II.o. II. 1953." ezüstözött Br emlékplakett (52x19mm) + ezüstözött Br emlékérem (50mm) márványtalapzaton (85x122x18mm) T:2 patina

1 600 HUF
1963-1978. Országos Sportnapok 5xklf festett jelvény T:1,1-
30961.

1963-1978. "Országos Sportnapok" 5xklf festett jelvény T:1,1-

2 200 HUF
5,95
6,47
1966. VIII. Atlétikai EB Budapest 1966 zománcozott fém jelvény + DN Női Európa Kupa Budapest zománcozott fém jelvény + 1989. Fedettpályás Atlétikai VB Budapest 89 műgyantás jelvény T:1-2
30962.

1966. "VIII. Atlétikai EB Budapest 1966" zománcozott fém jelvény + DN "Női Európa Kupa Budapest" zománcozott fém jelvény + 1989. "Fedettpályás Atlétikai VB Budapest '89" műgyantás jelvény T:1-2

2 000 HUF
1968. Mexikó 1968 aranyozott, zománcozott olimpiai jelvény (28x19mm) T:1-  Hungary 1968. Mexico 1968 gilded, enamelled Olympic badge (28x19mm) C:AU
30963.

1968. "Mexikó 1968" aranyozott, zománcozott olimpiai jelvény (28x19mm) T:1- Hungary 1968. "Mexico 1968" gilded, enamelled Olympic badge (28x19mm) C:AU

3 800 HUF
10,27
11,18
1970. FISA Női EB Tata - MESZ (Magyar Evezős Szövetség) festett Br jelvény (45x17mm) + DN BESZ (Budapesti Evezős Szövetség) zománcozott jelvény (36x15mm) T:1-
30964.

1970. "FISA Női EB Tata - MESZ (Magyar Evezős Szövetség)" festett Br jelvény (45x17mm) + DN "BESZ (Budapesti Evezős Szövetség)" zománcozott jelvény (36x15mm) T:1-

2 000 HUF
1972. München 1972 olimpiai részvételi műgyantás jelvény (36x19mm) T:2 Hungary 1972. München 1972 Olympic participation synthetic resin badge (36x19mm) C:XF
30965.

1972. "München 1972" olimpiai részvételi műgyantás jelvény (36x19mm) T:2 Hungary 1972. "München 1972" Olympic participation synthetic resin badge (36x19mm) C:XF

2 800 HUF
7,57
8,24
1980. XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980 jelzett Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (~3,36g/0.835/27x22mm) T:1 (PP)
30966.

1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980" jelzett Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (~3,36g/0.835/27x22mm) T:1 (PP)

1 400 HUF
1983. Tájfutó VB Magyarországon festett Br jelvény (34x31mm) T:1-
30967.

1983. "Tájfutó VB Magyarországon" festett Br jelvény (34x31mm) T:1-

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF