Books: Railways, locomotives

Number of items: 8

Márton Ferenc: Útmutató a dízel vontatójárművek menetszolgálatához. (Tolatómozdonyok.) Szerk.: Mezei István. Bp., 2000, MÁV Zrt.,132 p. + 1 kihajtható ábra. Kiadói spirál-kötés, jó állapotban.
17337.

4 800 HUF
13,91
16,44
Megyeri Jenő: Vasútépítéstan. Bp., 1997., Műegyetemi Kiadó. Kiadói papírkötés.
17338.

1 400 HUF
4,06
4,79
17339.

10 000 HUF
28,99
34,25
17340.

1 000 HUF
2,90
3,42
17341.

800 HUF
2,32
2,74
Merényi János-Tóth Kálmán-Varga Jenő: Vasúti géptan a közlekedésgépészeti felsőfokú technikum számára. Bp.,1966, Műszaki. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen. Megjelent 540 példány.
17342.

800 HUF
2,32
2,74
Járműdinamika és hajtástechnika. I-II. rész: I. rész: Prof. Dr. Zobory István: Járműdinamika.  II. rész: Dr. Szabó Tamás: Hajtástechnika.  Bp., 2012, Műegyetem, 4+90 p.; 2+II+140 p. Spirál-kötés.
17343.

800 HUF
2,32
2,74
Dr. Várszegi Gyula: A világ metrói. Fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Bp., 1982, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
17344.

2 000 HUF
5,80
6,85

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.