17339.
377. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Magyar Királyi Államvasutak 1. sz. szolgálati és illetmény szabályzat Bp., 1915. Franklin. félvászon kötés, néhány lap foltos