Books: Architecture, Art

Number of items: 196

Katona Imre: A porcelán. Gondolat Zsebkönyvek. Budapest 1984. Gondolat. Papírkötésben, szép állapotban.
16627.

1 000 HUF
16628.

1 200 HUF
B. Supka Magdolna: Aba-Novák Vilmos. Bp., 1966, Corvina. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
16629.

1 200 HUF
Jokesz Antal : A preparált idő nyomában (Fényképek és tűnődések). Veszprém, 1999, Dokumentum. Kiadói papírkötés.
16630.

1 200 HUF
Koffán Károly: De Profundis. 32 fa és linóleummetszet. Páris 1934-39. François Gachot előszavával. Bp. 1940. Szerző kiadása. 4 sztl. lev. 32 t. 2 sztl. lev. A könyvből 115 számozott példány készült, ez a 101. példány. Koffán Károly (1909-1985) által Orosz Iván (1902-1974) magyar lapszerkesztő, költő, novellistának dedikálva! Vászonkötésben, foltos borítóval, hajtásnyommal.
16631.

11 000 HUF
29,73
32,35
16632.

1 000 HUF
Kósa Zoltán: Kenzo Tange. Architektúra. Bp.,1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói nylon-kötés, foltos, dohos.
16633.

1 000 HUF
Kapronczay Mihály: Daloskönyv polgári leányiskolák 1. osztálya számára. Bp., 1927. Athenaeum. Kiadói papírkötésben.
16634.

1 000 HUF
Keserű Katalin, Nagy Ildikó (szerk.): Tendenciák 1970-1980 1. Új Művészet 1970-ben. Bp, 1980, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés. + Néray Katalin, Sinkovits Péter (szerk.): Tendenciák 1970-1980 2. Másodlagos realizmus. Bp, 1980, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés. + Szabó Júlia, Hajdu István (szerk.): Tendenciák 1970-1980 3. Geometrikus és strukturális törekvések. Bp, 1980, k.n. Kiadói tűzött papírkötés.
16635.

1 200 HUF
Fehér Géza: Török kori iparművészeti alkotások. Bp., 1975, Magyar Helikon - Corvina. Kiadói egészászon-kötésben.
16636.

1 000 HUF
Loránth László: Paletta. Dr. Kopp Jenő bevezetőjével Bp.,[1944.], Jelen Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói sérült, javított gerincű félvászon-kötésben. A szerző, Lóránth László (1905-1966) aláírásával.
16637.

1 600 HUF
Szűts István Gergely: Üzlet és diplomácia. A Gulden Gyula vezette Herendi Porcelánmanufaktúra. Veszprém Megyei Levéltár kiadványai 36. Veszprém, 2015., Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt.-Magyar Nemzeti Levéltár Veszprém Megyei Levéltára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16638.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF