Books: Architecture, Art

Number of items: 196

Népi építészet a Kárpát-medence északkeleti térségében. (A Miskolcon 1989. május 15-16-én megrendezett konferencia anyaga.) Szerk.: Cseri Miklós-Balassa M. Iván-Viga Gyula. Miskolc-Szentendre, 1989., Szentendrei Szabadtéri Néprajzi Múzeum-Hermann Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben.
16603.

3 800 HUF
10,27
11,18
16604.

8 500 HUF
22,97
Kolozsváry Marianna: Bálint Endre. (1914-1986.) A nyolcadik templom. Kiállítási katalógus. Bp.,(2014),Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói zsugorfóliában.
16605.

7 000 HUF
18,92
20,59
1911 The Studio. An Illustrated Magazine of Fine and Applied Art. Vol. 51. London, 1911., The Studio, 10+344 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal, képtáblákkal illusztrált. Angol nyelven. Egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy kijáró táblával.
16606.

3 600 HUF
9,73
10,59
Szana Tamás: Magyar művészek. Műtörténelmi vázlatok képekkel. Bp., 1889, Hornyánszky, 251+2 p.+16 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Közte neves művészek munkáival. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy sérült táblával.
16607.

3 800 HUF
10,27
11,18
Láncz Sándor: Gerzson Pál. Bp., 1996., Arthis Alapítvány-Körmendi Galéria. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.  Gerzson Pál (1931-2008) festő által dedikált példány!
16608.

3 400 HUF
9,19
10,00
Aknay János. Szerk.: Novotny Tihamér. Szentendre, 2000, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés. Aknay János (1949- ) festő által dedikált példány!
16609.

3 400 HUF
9,19
10,00
Egri Mária: Szabó Zoltán. Angyalföld. Bp.-Sopron,2003,Körmendi Galéria. Kiadói kartonált papírkötés.  Szabó Zoltán (1929-2014) festő által dedikált példány!
16610.

3 400 HUF
9,19
10,00
Sík Sándor: Esztétika. I.-III. kötet. Bp., (1942), Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. kissé sérült gerinccel. Első kiadás.
16611.

1 000 HUF
Farkas Zoltán: Csók István. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16612.

1 200 HUF
16613.

800 HUF
Goda Gertrud: Varga Miklós szobrászművész. Officna Musei 17. Miskolc, 2007., Hermann Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés.
16614.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF