https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Scout

Number of items: 21

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1935-1936 Bp., Deák-téri Luther Szövetség cserkészcspatai és öregcserkészcsapatának műsoros táncestjeinek meghívói, az egyiken cserkész bélyegzéssel.
12781.

1935-1936 Bp., Deák-téri Luther Szövetség cserkészcspatai és öregcserkészcsapatának műsoros táncestjeinek meghívói, az egyiken cserkész bélyegzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,40
USD
Number of bids:
0
1935 A 239. sz. Munkácsy cserkész csapat csoportképe, Róna Károly műterméből, 8,5x13,5 cm
12782.

1935 A 239. sz. Munkácsy cserkész csapat csoportképe, Róna Károly műterméből, 8,5x13,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,73
EUR
,
6,80
USD
Number of bids:
0
1903-1927 Díszes szarukürt, karcolt amatőr díszítésekkel, feliratokkal: az oldalán: Szentkirályi Zsigmond, kapta: 1903., Kolozsvár, körbe a száján: cserkészliliom 112.-es számmal, 1927. [hódmezővásárhelyi 112. sz. Hunok Cserkészcsapat], azonosítatlan lovas címer, Ugró szarvas 1933. [1933-as gödöllői cserkész jamboree], szentkoronás erdélyi címer, repedésekkel, fém tartókkal, h: 57 cm
12783.

1903-1927 Díszes szarukürt, karcolt amatőr díszítésekkel, feliratokkal: az oldalán: Szentkirályi Zsigmond, kapta: 1903., Kolozsvár, körbe a száján: cserkészliliom 112.-es számmal, 1927. [hódmezővásárhelyi 112. sz. Hunok Cserkészcsapat], azonosítatlan "lovas címer", Ugró szarvas 1933. [1933-as gödöllői cserkész jamboree], szentkoronás erdélyi címer, repedésekkel, fém tartókkal, h: 57 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
34,38
EUR
,
40,82
USD
Number of bids:
0
A mi tíz évünk. 1920-1930. A Magyar Cserkészszövetség Szombathelyi III. Kerülete (Nyugatmagyarországi Cserkész Szövetség) jubileumi emlékkönyve. Szerk.: Dr. Szendy László. Szombathely, 1930., Magyar Cserkészszövetség Szombathelyi III. Kerülete, (Dunántuli Nyomdavállalat Rt.), 326+2 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, két lap kijár, a széleiken kis szakadásokkal, a hátsó borítón szakadással.
12784.

A mi tíz évünk. 1920-1930. A Magyar Cserkészszövetség Szombathelyi III. Kerülete (Nyugatmagyarországi Cserkész Szövetség) jubileumi emlékkönyve. Szerk.: Dr. Szendy László. Szombathely, 1930., Magyar Cserkészszövetség Szombathelyi III. Kerülete, (Dunántuli Nyomdavállalat Rt.), 326+2 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, két lap kijár, a széleiken kis szakadásokkal, a hátsó borítón szakadással.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
11,46
EUR
,
13,61
USD
Number of bids:
1
1937 Meghívó a katolikus cserkészek Szent György ünnepségére, programmal, hajtva
12785.

1937 Meghívó a katolikus cserkészek Szent György ünnepségére, programmal, hajtva

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,58
EUR
,
5,44
USD
Number of bids:
1
Tamás 1938 jelzéssel: Cserkész grafika. Megjelent. Ceruza, papír. Jelzett. 18x14 cm
12786.

Tamás 1938 jelzéssel: Cserkész grafika. Megjelent. Ceruza, papír. Jelzett. 18x14 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,73
EUR
,
6,80
USD
Number of bids:
0
Czakó jelzéssel: Megalakult a Kacsa őrs. Cserkész grafika.Tus, papír. Jelzett. 10x23 cm
12787.

Czakó jelzéssel: Megalakult a Kacsa őrs. Cserkész grafika.Tus, papír. Jelzett. 10x23 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,73
EUR
,
6,80
USD
Number of bids:
0
Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 126 p.+10 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
12788.

Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 126 p.+10 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,40
USD
Number of bids:
0
1948 Rigó. 1922-1947. A Rigó a Deák téri 223. cs. cs. körlevele. A fennállásának 25 éves fennállásának alkalmából kiadott jubileumi szám, 80 p.
12789.

1948 Rigó. 1922-1947. A Rigó a Deák téri 223. cs. cs. körlevele. A fennállásának 25 éves fennállásának alkalmából kiadott jubileumi szám, 80 p.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
11,46
EUR
,
13,61
USD
Number of bids:
0
1942 A 21. Országos Őrsvezetői Tábor. A tábor kiképzési anyagának vázlatos ismertetése. Összeáll.: Központi Táborparancsnokság. Bp., 1942., Magyar Cserkészszövetség, foltos borítóval, 48 p.
12790.

1942 A 21. Országos Őrsvezetői Tábor. A tábor kiképzési anyagának vázlatos ismertetése. Összeáll.: Központi Táborparancsnokság. Bp., 1942., Magyar Cserkészszövetség, foltos borítóval, 48 p.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
11,46
EUR
,
13,61
USD
Number of bids:
1
1928 Cserkész Kalendárium. Szerk.: Török Tibor és Rácz Jenő. Debrecen, 1928., Magyar Cserkész-Szövetség IX. Cserkészkerülete, foltos borítóval, szakadt gerinccel, a borítón és a címlapon bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel, 105+1+14 p.
12791.

1928 Cserkész Kalendárium. Szerk.: Török Tibor és Rácz Jenő. Debrecen, 1928., Magyar Cserkész-Szövetség IX. Cserkészkerülete, foltos borítóval, szakadt gerinccel, a borítón és a címlapon bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel, 105+1+14 p.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
11,46
EUR
,
13,61
USD
Number of bids:
1
Hatvany László: Hej! Élet, élet, cserkészélet... - -visszaemlékezései. hn., 2010, Külföldi Magyar Cserkészszövetség, 79+1 p.
12792.

Hatvany László: Hej! Élet, élet, cserkészélet... - -visszaemlékezései. hn., 2010, Külföldi Magyar Cserkészszövetség, 79+1 p.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,73
EUR
,
6,80
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment