Scout

Number of items: 21

1937 A 25 éves regnumi cserkészet. A 3. sz. Regnum Marianum cserkészcsapatai jubileumi értesítője. 1912-1937. Bp., Élet-ny., 60 p.
12793.

1937 A 25 éves regnumi cserkészet. A 3. sz. Regnum Marianum cserkészcsapatai jubileumi értesítője. 1912-1937. Bp., "Élet"-ny., 60 p.

4 000 HUF
11,46
13,61
1932 Tíz év. 1921-1931. A 174. sz. Ganz-cserkészcsapat életéből. Bp., 1932., Bethlen-ny., a borító foltos, szakadt, a hátsó borító leszakadt. 61+1 p.
12794.

1932 Tíz év. 1921-1931. A 174. sz. "Ganz"-cserkészcsapat életéből. Bp., 1932., Bethlen-ny., a borító foltos, szakadt, a hátsó borító leszakadt. 61+1 p.

3 000 HUF
8,60
10,20
1933 Gödöllő, Jamboree, cserkész levelezőlap
12795.

800 HUF
2,29
2,72
Régi Légy résen! feliratú cserkész övcsat, réz, jelzés nélkül, 9x5 cm
12796.

Régi "Légy résen!" feliratú cserkész övcsat, réz, jelzés nélkül, 9x5 cm

2 000 HUF
5,73
6,80
1944 Tárogatóhangok. A gödöllői premontrei 44-es Rákóczi Cserkészek írásai. 1944. farsang. Bp., Diószegi-ny., 43 p.
12797.

4 000 HUF
11,46
13,61
1942 25-ös cserkészek nótái. Az 1942. évi ciszterci jubileumi nagytábora. Bp., 1942., Élet-ny., 8 p.
12798.

2 000 HUF
5,73
6,80
12799.

3 000 HUF
8,60
10,20
1933 Mesélnek a lángok. Lévai Alajos versei. Bp., 1933., Hunnia-ny., 310. sz. Jókai cs. cs. ... tulajdona bélyegzéssel, szakadt borítóval, 80 p.
12800.

1933 Mesélnek a lángok. Lévai Alajos versei. Bp., 1933., Hunnia-ny., "310. sz. Jókai cs. cs. ... tulajdona" bélyegzéssel, szakadt borítóval, 80 p.

3 000 HUF
8,60
10,20
1940-1942 Magyar Cserkész. Szerk.: Dr. Sztrilich Pál. XXII. évf. 1-21. sz. 1940. szept. 15. - aug. 15.; XIII. évf. 1-21. 1941. szept. 15.-1942. aug. 15. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, a papírborítókat is bekötötték.
12801.

10 000 HUF
28,65
34,01

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.