https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 327

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1748 Inscriptiones Castri Doloris Comitis Eszterházy, Judicis Curiae Regiae. hn.,ny.n., foltos, 2 sztl. lev.
13072.

cca 1748 Inscriptiones Castri Doloris Comitis Eszterházy, Judicis Curiae Regiae. hn.,ny.n., foltos, 2 sztl. lev.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,27
USD
Number of bids:
15
1761 Róma, F. Paulus a Colindres latin nyelvű nyomtatott egyházi levele, kézírásos bejegyzéssel 3 p.
13073.

1761 Róma, F. Paulus a Colindres latin nyelvű nyomtatott egyházi levele, kézírásos bejegyzéssel 3 p.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,27
USD
Number of bids:
0
1833. ápr. 24. Toldalék a hazai s külföldi tudósításokhoz. 8 sztl. oldal. Kissé foltos borítóval, lap teteje sérült és szöveget nem éritő hiánnyal, hajtásnyommal,
13074.

1833. ápr. 24. Toldalék a hazai 's külföldi tudósításokhoz. 8 sztl. oldal. Kissé foltos borítóval, lap teteje sérült és szöveget nem éritő hiánnyal, hajtásnyommal,

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
1
1840 A Pétsi (Pécsi) Királyi Nemzeti Főbb-Oskolában foglalatoskodó ifjúságnak rendre-való felosztása. Pétsett, 1840, Knezevich István. 5 sztl. oldal. Kissé foltos borítóval, hajtásnyommal, máskülönben jó állapotban
13075.

1840 A Pétsi (Pécsi) Királyi Nemzeti Főbb-Oskolában foglalatoskodó ifjúságnak rendre-való felosztása. Pétsett, 1840, Knezevich István. 5 sztl. oldal. Kissé foltos borítóval, hajtásnyommal, máskülönben jó állapotban

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,54
EUR
,
8,90
USD
Number of bids:
1
1842 A Pécsi Királyi Nemzeti Főbb-Iskolában foglalatoskodó ifjúságnak rendre való feloszlatása. Pécs, 1842, Knezevich Alajos. 6 sztl. oldal. Alsó sarkában kisebb hiánnyal, kissé foltos borítóval, hajtásnyommal, máskülönben jó állapotban
13076.

1842 A Pécsi Királyi Nemzeti Főbb-Iskolában foglalatoskodó ifjúságnak rendre való feloszlatása. Pécs, 1842, Knezevich Alajos. 6 sztl. oldal. Alsó sarkában kisebb hiánnyal, kissé foltos borítóval, hajtásnyommal, máskülönben jó állapotban

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,54
EUR
,
8,90
USD
Number of bids:
1
1842 Pest, Statuten und Reglement der privilegirten Pesther ungarischen Commercial-Bank, 21p
13077.

1842 Pest, Statuten und Reglement der privilegirten Pesther ungarischen Commercial-Bank, 21p

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
11,59
EUR
,
13,70
USD
Number of bids:
1
1843 Pesther Tageblatt. Szerk.: Dr. Saphir Zsigmond. 1843. V. évfolyam, I. félév 1-152. számok. Pest, Landerer és Heckenast. Egészvászon-kötésben, 1915-ből származó ajándékozási sorokkal, német nyelven. 1843-as pesti német nyelvű szépirodalmi hetilap, amely első sorban szépirodalmi és fővárosi híreket, de színházi és művészeti eseményeket is közölt. A lap halladó szellemű vonalat képviselt, ezért sok gondja akadt a cenzurával. 1845. márciusában megszűnt.
13078.

1843 Pesther Tageblatt. Szerk.: Dr. Saphir Zsigmond. 1843. V. évfolyam, I. félév 1-152. számok. Pest, Landerer és Heckenast. Egészvászon-kötésben, 1915-ből származó ajándékozási sorokkal, német nyelven. 1843-as pesti német nyelvű szépirodalmi hetilap, amely első sorban szépirodalmi és fővárosi híreket, de színházi és művészeti eseményeket is közölt. A lap halladó szellemű vonalat képviselt, ezért sok gondja akadt a cenzurával. 1845. márciusában megszűnt.

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
46,38
EUR
,
54,79
USD
Number of bids:
0
cca 1860-1900, 2 db bibiliai témájú kép: Giovanni Francesco Barbieri után: Szent Márk. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 28,5x21,5 cm. Wilhelm Ebbinghaus után: Káin és Ábel áldozata. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 21x28 cm.
13079.

cca 1860-1900, 2 db bibiliai témájú kép: Giovanni Francesco Barbieri után: Szent Márk. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 28,5x21,5 cm. Wilhelm Ebbinghaus után: Káin és Ábel áldozata. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 21x28 cm.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,64
EUR
,
5,48
USD
Number of bids:
0
cca 1865 - cca 1910 kb 24 okmánybélyeges irat, közte bekebelezési kérvény, adásvételi szerződés, keresztlevél
13080.

cca 1865 - cca 1910 kb 24 okmánybélyeges irat, közte bekebelezési kérvény, adásvételi szerződés, keresztlevél

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,27
USD
Number of bids:
2
cca 1870-1930 Cipősdoboznyi régi papír, képeslap, fotó
13081.

cca 1870-1930 Cipősdoboznyi régi papír, képeslap, fotó

 
Sold
Starting price:
4 600 HUF
13,33
EUR
,
15,75
USD
Number of bids:
8
1874 Bp., A Budapesti Első Gyermekmenhely Egylet alapszabályai
13082.

1874 Bp., A Budapesti Első Gyermekmenhely Egylet alapszabályai

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,64
EUR
,
5,48
USD
Number of bids:
0
1875 A Magyar Királyi Államvasutak Gépgyárának 1874. évi üzleti jelentése. Kimutatásokkal, térképpel
13083.

1875 A Magyar Királyi Államvasutak Gépgyárának 1874. évi üzleti jelentése. Kimutatásokkal, térképpel

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
11,59
EUR
,
13,70
USD
Number of bids:
2

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

377. Auction:
From 1 to 10 September
Payment deadline is 25 September
Viewing: From 7 to 10 September

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment