Printed Materials

Number of items: 327

13168.

5 000 HUF
1924-1981 8 db vegyes papírrégiség, nyomtatvány, közte igazolójegy, tejszállítási könyv, stb.
13169.

1 000 HUF
1927 Baja, az 1927. évben érettségizett női- és fiúkereskedelmi iskolák díszvacsorájának sorrendje
13170.

1 000 HUF
1927 Somogy vármegye hivatalos lapja. Majdnem teljes XLVII. évf. 1-33. 35-52 sz. Szerk.: Mocsy Zsolt, Dr. Halmos Árpád. Kaposvár, Fenyves Béla-ny., XXXVIII+796. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
13171.

2 000 HUF
cca 1927-1931 Különféle töredéknyomtatványok a Pesti Hírlap Nagy Naptára ill. a Pesti Hírlap Kincsesháza sorozatokból, számos érdekes írással
13172.

1 000 HUF
1928 Cimbora 14., 17., 21. számai, 1928. május 20., jún. 20., júl. 30. Románia és az utódállamok egyetlen magyar nyelvű képes gyermek lapja. Gazdagon illusztrált képanyaggal, közte Pozder Gyula grafikus rajzaival is. A májusi számon Pozder Gyula részére szóló címkével.+Benedek Elek (1859-1929) Pozder Gyula részére szóló levél másolatával.
13173.

1 400 HUF
1928-29 A Tündérujjak, magyar kézimunkaújság 5 db száma: 1928 5. és 6. sz; 1929 1., 2. és 3. sz. + 3 melléklet
13174.

2 400 HUF
1929 Anya- és csecsemővédelem. II. évf. 5. sz., 1929. május. 16. Szerk.: Keller Lajos. Kiadja az Országos Stefánia Szövetség. Papírkötésben, szakadt borítóval, 259-337+1 p.
13175.

1 000 HUF
1929 Emléklap Polgár Sámuel és fia európai útjáról Budapestről - Budapestig, foltos, törésnyomokkal
13176.

1 600 HUF
13177.

10 000 HUF
27,03
29,41
1929-31 Szomolyai Nagy Zoltán: Az Alpha-Phenyllcellobiosid szinthéziséről. Bölcsészdoktori értekezés. Bp., 1929, Kir. József Műegyetem Organikus Chemiai Intézetében. 20p. A szerző által dedikált. Kiadói papírkötés + Belépti jegy doktori felavatáshoz + 2 kézzel írt meghívó dombornyomott kártyán
13178.

1 200 HUF
cca 1930 Eger, Budapest, Mátra fényképek karton lapon 17 db
13179.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF