1938 A Ligonieri Bethlen Otthon Naptára 1938. Alamanac of the Bethlen Home of Ligoner, Penna. Szerk.: Rev. Luis Nánássy. Pittsburgh, "Magyarság"-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott, hiányos, kissé foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
1938 Az ezeréves Magyarország. Képes Vasárnap. A Pesti Hirlap karácsonyi albuma, sok képpel, többek közt Herczeg Ferenc és Márai Sándor írásaival, kissé szakadozott borítóval.
1938 Lóczy Lajos: Emlékbeszéd Laczkó Dezső rendes tag felett. Laczkó Dezső szobrának leleplezése alkalmából 1937. évi okt. hó 24-én Veszprémben. Elmondotta: - - rendes tag. Szent István Akadémia Emlékbeszédei. III. köt. 2. sz. Bp., 1938, Stephaneum, 10 p.
1939 Pesti Hírlap. 1939. július 23. sz. A címlapon gróf Esterházy János a csehszlovák parlamentben mondott beszédének hírével, (új csehszlovák alkotmány). Benne sok más érdekes írással. Bp., Légrády-ny., szakadt, 32 p.
1939 Budapest Hungary 1939. Calendar for the year 1939. Asztali naptár. Szerk.: Székesfővárosi Információs Iroda. Bp., Székesfővárosi Házinyomda-ny. Angol nyelven. Magyar Filmiroda fotósainak fotóival, közte: Dr. Balázs Miklós, Dr. Csörgeő Tibor, Dulovits Jenő, Révész és Bíró, Rötzer Henrik, Seidner Zoltán, Szabó Tibor, Székely György, Szöllősy Kámán Vadas Ernő. Kissé sérült gerincű félvászon-kötés, sérült, kissé hiányos címlappal.
1939 Besenyei László Albert nyugállományú altábornagy, csendőrség volt felügyelőhelyettesének gyászjelentése, és személyéhez és családjához tartozó levél, elismervény, betétkönyv