Printed Materials

Number of items: 327

13218.

1 000 HUF
1938 Az ezeréves Magyarország. Képes Vasárnap. A Pesti Hirlap karácsonyi albuma, sok képpel, többek közt Herczeg Ferenc és Márai Sándor írásaival, kissé szakadozott borítóval.
13219.

1 000 HUF
1938 Lóczy Lajos: Emlékbeszéd Laczkó Dezső rendes tag felett. Laczkó Dezső szobrának leleplezése alkalmából 1937. évi okt. hó 24-én Veszprémben. Elmondotta: - - rendes tag. Szent István Akadémia Emlékbeszédei. III. köt. 2. sz. Bp., 1938, Stephaneum, 10 p.
13220.

1 600 HUF
1938 Mini 1938-as naptár, a lapok hátoldalán receptekkel.
13221.

2 000 HUF
30
cca 1939-1942 vegyes nyomtatvány tétel Magyar Aero Szövetséggel és Horthy Miklós Repülő Akadémiával kapcsolatban
13222.

1 000 HUF
1939 Pesti Hírlap. 1939. július 23. sz. A címlapon gróf Esterházy János a csehszlovák parlamentben mondott beszédének hírével, (új csehszlovák alkotmány). Benne sok más érdekes írással. Bp., Légrády-ny., szakadt, 32 p.
13223.

900 HUF
2,43
2,65
13
1939 Budapest Hungary 1939. Calendar for the year 1939. Asztali naptár. Szerk.: Székesfővárosi Információs Iroda. Bp., Székesfővárosi Házinyomda-ny. Angol nyelven. Magyar Filmiroda fotósainak fotóival, közte: Dr. Balázs Miklós, Dr. Csörgeő Tibor, Dulovits Jenő, Révész és Bíró, Rötzer Henrik, Seidner Zoltán, Szabó Tibor, Székely György, Szöllősy Kámán Vadas Ernő. Kissé sérült gerincű félvászon-kötés, sérült, kissé hiányos címlappal.
13224.

1 200 HUF
1939 Budapest székesfőváros gyógyfürdőinek és gyógyforrásainak orvosi ismertetője
13225.

1 600 HUF
1939 Besenyei László Albert nyugállományú altábornagy, csendőrség volt felügyelőhelyettesének gyászjelentése, és személyéhez és családjához tartozó levél, elismervény, betétkönyv
13226.

2 000 HUF
1939, 1942 Segítsetek. Az Országos Reformszövetség Naptára 2 évi kiadás.
13227.

1 200 HUF
1939 Bp. IV., Pesti Hazai Első Takarékpénztár Egyesület tárcanaptára
13228.

14 000 HUF
37,84
41,18
1939-1944 2 db vallási témájú nyomtatvány: Máriabesnyő, ill. Don Bosco naptár 1944, kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban
13229.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF