10559. 376. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Szilvásy Margit (1898 -1977): Balaton. Akvarell, papír, jelzett és datált (Szilvásy 955), üvegezett fa keretben, 28,5×37,5 cm
Photo of the item taken by : scanner