10558. 376. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Szilvásy Margit (1898 -1977): A város. Akvarell, papír, jelzett és datált (Szilvásy 963), üvegezett fa keretben, 29,5×40,5 cm
Photo of the item taken by : scanner