17113.
376. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
Alphonse de Candolle: Termesztett növényeink eredete. Ford.: Pavlicsek Sándor. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat LII. köt. Bp., 1894., K. M. Természettudományi Társulat, XV+515 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, Molnár-kötés, kopott borÃtóval.