17114.
376. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
A világforradalom. Összeáll.: Csopey László, és Kuppis József. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXXVI. köt. Bp., 1889., K. M. Természettudományi Társulat, XV+607+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés, néhány lapon ceruzás aláhúzással.