Books: Travelling, Local History

Number of items: 239

A gerle 13 útja. Bánhídi Antal útinaplója. 82 képpel és 2 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Aranyozott egészvászon-kötés, nagyon szép állapotban.
15120.

3 000 HUF
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, szép állapotban.
15121.

3 000 HUF
Sven Hedin: Ma Csung-Jin menekülése. 67 képpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.
15122.

2 000 HUF
Sven Hedin: A selyem útja. I-II. kötet. 61 képpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp. é.n. Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, apró folttal a fedőlapon egyébként jó állapotban.
15123.

3 600 HUF
9,73
10,59
Cholnoky Jenő: A sivatag. 46 képpel és 22 ábrával. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Aranyozott egészvászon-kötésben.
15124.

2 000 HUF
21
Dr. Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig. Bp.,1895, Deutsch Zsigmond és Társa. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
15125.

4 000 HUF
Szavójai Lajos Amádé: Az Észak csillaga. Az Északi sarkitengeren 1899-1900. I-II. kötet. Fordította: Dr. Darvai Móric. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai. Rt.) Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, nagyon szép állapotban.
15126.

Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga". Az Északi sarkitengeren 1899-1900. I-II. kötet. Fordította: Dr. Darvai Móric. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai. Rt.) Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, nagyon szép állapotban.

4 000 HUF
Schwarcz Gyula: A budapesti társaság. Bp., 1886, Pallas, XXIII+571 p. Korabeli félbőr-kötésben, ,,Tisztviselőtelepi Casino Könyvtárából.   Okolicsányi Gyula (1852-1932) a Tisztviselőtelepi Casino későbbi elnökének ajándékozási soraival a Tisztviselőtelepi Casino részére.
15127.

Schwarcz Gyula: A budapesti társaság. Bp., 1886, Pallas, XXIII+571 p. Korabeli félbőr-kötésben, ,,Tisztviselőtelepi Casino Könyvtárából." Okolicsányi Gyula (1852-1932) a Tisztviselőtelepi Casino későbbi elnökének ajándékozási soraival a Tisztviselőtelepi Casino részére.

5 000 HUF
14
15128.

800 HUF
15129.

800 HUF
Biczó Zalán: A Győri Ítélőtábla története. Győr, 2007, Győri Ítélőtábla.
15130.

1 000 HUF
15131.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF