Books: Architecture, Art

Number of items: 232

Németh Lajos: Csontváry. Bp., 1988, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé szakadt papír védőborítóban.
16787.

1 000 HUF
Magyar művészek albuma. Első évfolyam. Bp., 1886, Ráth Mór. Hiányos, 9 kép a 10-ből. Egészvászon kötéses mappában.
16788.

1 400 HUF
Vegyes Egry Józseffel kapcsolatos művészeti könyvtétel, 4 db:   Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1980., Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés.   Egry József 1883-1951. Szerk.: Gopcsa Katalin. Veszprém, 2002, Veszprém Megyei Múzeumi Igazgatóság. Kiadói kartonált papírkötés.   Gopcsa Katalin: Egry József. A magyar festészet mesterei. Bp., 2009, Kossuth-MNG. Kiadói kartonált papírkötés.   Egry József emlékmúzeum, Badacsony. Szerk.: Éri István. Veszprém,1973, Veszprém Megyei Múzeumi Igazgatóság. Kiadói kartonált papírkötés.
16789.

1 200 HUF
Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1994, Gondolat. Rengeteg színes képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző, Láncz Sándor (1919-1995) által dedikált.
16790.

1 400 HUF
Kiss György: Kiss György világai. Dedikált! Bp., 2010. Szerzői kiadás. Kiadói kartonálásban
16791.

2 000 HUF
Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István, illusztrálta Haranghy Jenő. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Szövegközti, és egészoldalas képanyaggal, valamint egy kihajtható hasonmással illusztrált. Kiadói aranyozott egészbőr, kopott gerinccel és borítóval.+Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.
16792.

1 200 HUF
Te csak most aludjál, Liliom... Fedák Sári emlékiratai. Szerk.: Bognár József. Bp., 2009., Magyar Ház. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
16793.

"Te csak most aludjál, Liliom..." Fedák Sári emlékiratai. Szerk.: Bognár József. Bp., 2009., Magyar Ház. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.

1 600 HUF
Nagymihály Sándor: A nemzet csalogánya I-II. Blaha Lujza életregénye Herczeg Ferenc, Móricz Zsigmond, Márai Sándor, Hunyady Sándor, Farkas Imre és Szendy Károly, valamint Horthy Miklós emléksoraival. Bp.,(1926), Helikon. Gazdag fekete-fehér és színes illusztrációkkal, mellékletekkel. Kiadói, népies motívumokkal díszített, egészvászon-kötésben, az első kötetben hiányzó szennylapokkal, de egyébként jó állapotban.
16794.

2 000 HUF
Dobos Lajos: Magyar műemlékek. Ajándékozási bejegyzéssel. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötés.
16795.

1 000 HUF
Csemegi József: A budavári főtemplom. Középkori építéstörténete. Fekete-fehér fotókkal. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap. Félvászon-kötésben, a borítón sérülések, ceruzafirkákkal.
16796.

1 000 HUF
Mihail V. Alpatov: A Drezdai Képtár. Régi mesterek. Bp., 1976, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
16797.

1 000 HUF
Vinzenz Oberhammer: A Bécsi Képtár I-II. Bp., 1969, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban. Borítókon sérülések.
16798.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: