Books: Architecture, Art

Number of items: 232

Feliratos falvédők. Szerk.: Kovács Ákos. Bp., 1987, Corvina. Sztrés Erzsébet és Whar János fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés, szép állapot.
16715.

1 000 HUF
Ács Piroska: Szelencék titkai. hn., 1994, Helikon. Gyarmathy László színes fotóival és Gyurcsek András ábráival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval, szép állapotú.
16716.

1 000 HUF
Nékám Lívia: Meisseni porcelán a Budapesti Iparművészeti Múzeum gyűjteményében. Bp., 1980, Corvina. Szelényi Károly színes és Wagner Richárd fekete-fehér fotóival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Kissé kopott borító.
16717.

1 000 HUF
Az erők játéka. Ahogyan a kortárs művészek az elnyomást és a szabadságot látják. Szabadság Antológia Sorozat 1. száma. Címlapon Krepsz Ági: Az erők játéka c. festménye; általa dedikált példány. Bp., 2003, Művészképző Művészeti Kiadó, Kereskedelmi és Oktató Bt. Kiadói kartonált papírkötésben.
16718.

1 000 HUF
Lechner Jenő: Építési enciklopédia. IV. rész. Épületek felszerelése. Bp., 1903, Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal. Papírkötésben.
16719.

800 HUF
Ybl Ervin: Az utolsó félszázad művészete. Fekete-fehér fotókkal. Bp., 1926, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötésben.
16720.

1 400 HUF
Művészettörténeti füzetek 1. Mojzer Miklós: Torony, kupola, kolonnád. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötésben.
16721.

1 200 HUF
Vegyes bábjátszással kapcsolat könyvek, 9 db. jó állapotban
16722.

3 000 HUF
Katalog der älteren Pinakothek zu München. Amtliche ausgabe. 15 auflage. Mit 192 abbildungen. München, 1925, Buchdruckerei und Verlagsanstalt Carl Gerber. Fekete-fehér fotókkal, német nyelven. Félvászon-kötésbe.
16723.

800 HUF
Regélő magyar várak. Szerk.: Bujtás Amália. Fotókkal, rajzokkal illusztrálva. Bp, 1977, RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötésben.
16724.

1 000 HUF
15
Widmer, Hermann: Das Buch der kunstgewerblichen und künstlerischen Berufe. Berlin, 1912., Georg Siemens. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos, kopott borítóval.
16725.

5 000 HUF
16726.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF