Books: Architecture, Art

Number of items: 232

Németh Lajos: Csontváry. Bp., 1977, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.
16775.

800 HUF
Széchényi és kora. Emlékkiállítás katalógus.Tájak-Korok-Múzeumok Könyvtára 3. sz. Bp., 1991., Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16776.

800 HUF
Csiky Tibor kiállítási katalógus - Bp., 1994. MNG. Kiadói papírkötés. Új állapotban.
16777.

4 600 HUF
12,43
13,53
Vegyes nagy képzőművészeti kiállítási katalógus tétel: Derkovits, MNG, 1965, összeragadt lapokkal. Lesenyei Márta, 1962, firkált. Studio 72, ismeretlen által dedikált, firkált, Id. Szabó István, MNG, 1978. Máriási (Masznyik) Iván, 1982. IV. Magyar Képzőművészeti kiállítás, Műcsarnok, 1953. Vilt Tibor, 1986, Székesfehérvár, válogatott bibliográfiával mellékletként, ajándékozási sorokkal. Ujházi Péter, 1986, Székesfehérvár, műtárgyjegyzékkel mellékletként, ajándékozási sorokkal. Schmal Károly, Vigadó Galéria, 1997, 2 db. stb.
16778.

1 000 HUF
Mátéffy Balázs: Élő kövek. Az ismeretlen Mátyás-templom. Bp., 2003, Viva Média, Incoronata. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16779.

1 200 HUF
16780.

800 HUF
1963 Az Építésügyi Minisztérium Kutatóintézetei és az építési kutatással foglalkozó intézmények IV. tudományos ülésszaka. Munkabizottsági beszámolók a végzett kutatásokról. + Javaslatok az 1964. évi kutatási tervhez. Szerk.: Csiky György-Dr. Szabó Erzsébet. Bp., 1963, Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 1500 példányban.
16781.

1 000 HUF
Gajdó-Korniss-Szegő: Színházkutatás - Nagymező utca 22-24. Bp, 1998, Thália Színház. Kiadói papírkötésben, szép állapotban, számozott példány: 74
16782.

2 000 HUF
Barcsay Jenő: Művészeti anatómia. Békéscsaba., 1953, Corvina Kiadó. Kilencedik kiadás. Dr. Somogyi Barnabás anatómiai rajzaival illusztrálva. Kiadói teljesvászon-kötés papír védőborításban. Kissé szakadozott borító. Volt könyvtári példány.
16783.

2 000 HUF
Leletek. A magyar fotográfia történetéből. Vál.: Szilágyi Gábor, Kardos Sándor. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
16784.

2 000 HUF
16785.

11 000 HUF
29,73
32,35
Éber László(szerk.): Művészeti lexikon. Építészet, szobrászat, festészet, iparművészet Budapest, é.n., Győző Andor kiadása. Kiadói egészvászon kötésben jó állapotban.
16786.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF