Chinaware / Porcelain Number of items: 139
1937540
11146
373
Other collectibles
2 db Hollóházi dísztál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 24 i.. 17,5 cm
1 400 HUF
2182795
11147
373
Other collectibles
Hollóházi porcelán nyuszipár és babázó kislány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 és 7 cm
2 000 HUF
2162348
11148
373
Other collectibles
Antik Hollóházi porcelán cukortartó d: 14 cm Kézzel festett, lepattanásokkal.
2 000 HUF
2178157
11149
373
Other collectibles
1 000 HUF
2178140
11150
373
Other collectibles
Hollóházi retró porcelán mokkás csésze és alj szett, 6+6 db, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal
3 000 HUF
2178091
11151
373
Other collectibles
Hollóházi vaddisznó vagy malac, jelzett, kézzel festett, hibátlan, h: 8 cm, m: 6 cm
1 800 HUF
2178169
11152
373
Other collectibles
Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett,egészen apró mázhibával, m: 8 cm
1 000 HUF
2177332
11153
373
Other collectibles
Drasche porcelán tétel: Tea vagy kávé kiöntő fedéllel, belső pereménél repedéssel, m: 17 cm + 4 db csésze aljjal, apró kopásnyomokkal + cukortartó pótolt, nem illő fedéllel, apró kopásnyomokkal + Kis méretű kiöntő, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm + tányér, d: 24 cm. Mind matricás és jelzett.
3 000 HUF
2178559
11154
373
Other collectibles
Drasche halacska a csigaháznál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 15 cm
1 000 HUF
2179491
11155
373
Other collectibles
Gránit porcelán készlet kancsóval, kiöntővel és 6 db pohárral, jelzett, egyik pohár mázhibákkal, kancsó alján lepattanásokkal, kancsó m: 20 cm, kiöntő m: 8,5 cm, pohár m: 7 cm
4 000 HUF
2182654
11156
373
Other collectibles
Gránit porcelán cukortartó, kézzel festett, jelzett, kopással 8x14 cm + Scherzer Bavaria Germany porcelán csésze, matricás, jelzett, apró kopásokkal, lepattanással, m: 6 cm, d: 10 cm
1 000 HUF
2182421
11157
373
Other collectibles
5 db Aquincumi mini porcelán tálka és váza, matricásak, jelzettek, apró kopásokkal, m: 9,5 cm, 10 cm d: 5,5 cm, 8 cm, 10 cm + Hollóházi mini porcelán váza, "Gyulai emlék" felirattal, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 5 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035