11156. 373. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
0 HUF
Gránit porcelán cukortartó, kézzel festett, jelzett, kopással 8x14 cm + Scherzer Bavaria Germany porcelán csésze, matricás, jelzett, apró kopásokkal, lepattanással, m: 6 cm, d: 10 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit