3 000 HUF
Drasche porcelán tétel: Tea vagy kávé kiöntő fedéllel, belső pereménél repedéssel, m: 17 cm + 4 db csésze aljjal, apró kopásnyomokkal + cukortartó pótolt, nem illő fedéllel, apró kopásnyomokkal + Kis méretű kiöntő, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm + tányér, d: 24 cm. Mind matricás és jelzett.