17204.
373. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Röck Gyula: Természetes házi gyógykúrák. Tanulmány., Dombóvár, 1943., Bagó Mihály, 128 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányzó gerinccel, laza fűzéssel, megviselt állapotban.+1936 Életreform. V. évf. 4-5. sz.