Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 63

~1970-1980. 5db vegyes szocialista kitüntetés, emlékérem, közte Kiváló Munkáért aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon eredeti, sérült tokban, 1989. Kismotor és Gépgyár 40 / Hűséges Munkáért aranyozott, festett emlékérem igazolvánnyal T:2
31264.

~1970-1980. 5db vegyes szocialista kitüntetés, emlékérem, közte "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon eredeti, sérült tokban, 1989. "Kismotor és Gépgyár 40 / Hűséges Munkáért" aranyozott, festett emlékérem igazolvánnyal T:2

1 800 HUF
~1990. MSZP műgyantás kitűző (10x), LIPTOV gyártói jelzéssel (11mm) T:1,1-
31266.

~1990. "MSZP" műgyantás kitűző (10x), "LIPTOV" gyártói jelzéssel (11mm) T:1,1-

800 HUF
31267.

800 HUF
Orden II - Außerdeutsche Staaten Europas oldal a Meyers lexikonból, az európai, nem német államok kitüntetéseinek litográf ábráival, német nyelven, paszpartuban
31268.

"Orden II - Außerdeutsche Staaten Europas" oldal a Meyers lexikonból, az európai, nem német államok kitüntetéseinek litográf ábráival, német nyelven, paszpartuban

1 600 HUF
Orden I - Orden der Deutschen Staaten oldal a Meyers lexikonból, a Német Államok kitüntetéseinek litográf ábráival, német nyelven, paszpartuban
31269.

"Orden I - Orden der Deutschen Staaten" oldal a Meyers lexikonból, a Német Államok kitüntetéseinek litográf ábráival, német nyelven, paszpartuban

1 600 HUF
Ausztria 1937. KAMERADSCHAFTSFAHRT Ö. B. B. 1937 - BUDAPEST (Bajtársi Túra Osztrák Szövetségi Vasút 1937 - Budapest) Br jelvény, hátoldalon csak részben olvasható H. GNAD - WIEN VII. KAND (...) gyártói jelzéssel (37x32mm) T:2 patina, hajlott tű Austria 1937. KAMERADSCHAFTSFAHRT Ö. B. B. 1937 - BUDAPEST Br badge, with partially readable H. GNAD - WIEN VII. KAND (...) makers mark (37x32mm) C:XF patina, bent needle
31270.

Ausztria 1937. "KAMERADSCHAFTSFAHRT Ö. B. B. 1937 - BUDAPEST (Bajtársi Túra Osztrák Szövetségi Vasút 1937 - Budapest)" Br jelvény, hátoldalon csak részben olvasható "H. GNAD - WIEN VII. KAND (...)" gyártói jelzéssel (37x32mm) T:2 patina, hajlott tű Austria 1937. "KAMERADSCHAFTSFAHRT Ö. B. B. 1937 - BUDAPEST" Br badge, with partially readable "H. GNAD - WIEN VII. KAND (...)" maker's mark (37x32mm) C:XF patina, bent needle

12 000 HUF
32,43
35,29
Csehszlovákia ~1960-1980. 200db-os vegyes kitűző és jelvény tétel, nagyrészt különféle darabok T:vegyes Czechoslovakia ~1960-1980. 200pcs of mixed pins and badges lot, mostly different pieces C:mixed
31271.

4 000 HUF
31272.

4 000 HUF
Franciaország 1883. Mezőgazdasági Érdemrend 1883, II. osztály aranyozott, zománcozott Br kitüntetés, nem eredeti mellszalagon T:2 France 1883. Merit of Agriculture 1883, 2nd class / Merite Agricole 1883, officier golded, enamelled Br decoration with not originally ribbon C:XF
31273.

Franciaország 1883. "Mezőgazdasági Érdemrend 1883, II. osztály" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés, nem eredeti mellszalagon T:2 France 1883. "Merit of Agriculture 1883, 2nd class / Merite Agricole 1883, officier" golded, enamelled Br decoration with not originally ribbon C:XF

5 000 HUF
Nagy-Britannia 1953. Charles Taylor páholy / J. Sawdon Testvérnek ajándékozva R.O.H. Elnökként nyújtott szolgálataiért aranyozott, jelzett Ag, zománcozott szabadkőműves páholy jelvény FCP & CO gyártói jelzéssel, mellszalaggal (39x55mm) T:1- Great Britain 1953. Charles Taylor lodge / Presented to Bro. J. Sawdon R.O.H. for services rendered as President golded, marked Ag, enamelled Freemasons badge with FCP & CO makers mark, with English hallmarks and ribbon (39x55mm) C:AU
31274.

Nagy-Britannia 1953. "Charles Taylor páholy / J. Sawdon Testvérnek ajándékozva R.O.H. Elnökként nyújtott szolgálataiért" aranyozott, jelzett Ag, zománcozott szabadkőműves páholy jelvény "FCP & CO" gyártói jelzéssel, mellszalaggal (39x55mm) T:1- Great Britain 1953. "Charles Taylor lodge / Presented to Bro. J. Sawdon R.O.H. for services rendered as President" golded, marked Ag, enamelled Freemason's badge with "FCP & CO" maker's mark, with English hallmarks and ribbon (39x55mm) C:AU

8 000 HUF
Nagy-Britannia 1947. 1947. július 24. Charles Taylor páholy jelzett Ag zománcozott szabadkőműves páholy jelvény L. Simpson London LTD gyártói jelzéssel és ezüstözött Br mellszalaggal (63x34mm) T:1- Great Britain 1947. 24th July 1947. Charles Taylor lodge marked Ag enamelled Freemasons badge with L. Simpson London LTD makers mark, with English hallmarks and silvered Br ribbon (63x34mm) C:AU
31275.

Nagy-Britannia 1947. "1947. július 24. Charles Taylor páholy" jelzett Ag zománcozott szabadkőműves páholy jelvény "L. Simpson London LTD" gyártói jelzéssel és ezüstözött Br mellszalaggal (63x34mm) T:1- Great Britain 1947. "24th July 1947. Charles Taylor lodge" marked Ag enamelled Freemason's badge with "L. Simpson London LTD" maker's mark, with English hallmarks and silvered Br ribbon (63x34mm) C:AU

8 000 HUF
Német Harmadik Birodalom 1936. XI. Olimpia Berlin zománcozott olimpiai jelvény, hátlapon PAUL MANN & CRON - LÜDENSCHEID gyártói jelzéssel (30x33mm) T:2  1936. XI. Olympiade Berlin enamelled Olympic badge, with PAUL MANN & CRON - LÜDENSCHEID makers mark (30x33mm) C:XF
31276.

Német Harmadik Birodalom 1936. "XI. Olimpia Berlin" zománcozott olimpiai jelvény, hátlapon "PAUL MANN & CRON - LÜDENSCHEID" gyártói jelzéssel (30x33mm) T:2 1936. "XI. Olympiade Berlin" enamelled Olympic badge, with PAUL MANN & CRON - LÜDENSCHEID" maker's mark (30x33mm) C:XF

4 000 HUF
17

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF