"Orden II - Außerdeutsche Staaten Europas" oldal a Meyers lexikonból, az európai, nem német államok kitüntetéseinek litográf ábráival, német nyelven, paszpartuban
Ausztria 1937. "KAMERADSCHAFTSFAHRT Ö. B. B. 1937 - BUDAPEST (Bajtársi Túra Osztrák Szövetségi Vasút 1937 - Budapest)" Br jelvény, hátoldalon csak részben olvasható "H. GNAD - WIEN VII. KAND (...)" gyártói jelzéssel (37x32mm) T:2 patina, hajlott tű
Austria 1937. "KAMERADSCHAFTSFAHRT Ö. B. B. 1937 - BUDAPEST" Br badge, with partially readable "H. GNAD - WIEN VII. KAND (...)" maker's mark (37x32mm) C:XF patina, bent needle
Csehszlovákia ~1960-1980. 200db-os vegyes kitűző és jelvény tétel, nagyrészt különféle darabok T:vegyes
Czechoslovakia ~1960-1980. 200pcs of mixed pins and badges lot, mostly different pieces C:mixed
Franciaország 1883. "Mezőgazdasági Érdemrend 1883, II. osztály" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés, nem eredeti mellszalagon T:2
France 1883. "Merit of Agriculture 1883, 2nd class / Merite Agricole 1883, officier" golded, enamelled Br decoration with not originally ribbon C:XF
Nagy-Britannia 1947. "1947. július 24. Charles Taylor páholy" jelzett Ag zománcozott szabadkőműves páholy jelvény "L. Simpson London LTD" gyártói jelzéssel és ezüstözött Br mellszalaggal (63x34mm) T:1-
Great Britain 1947. "24th July 1947. Charles Taylor lodge" marked Ag enamelled Freemason's badge with "L. Simpson London LTD" maker's mark, with English hallmarks and silvered Br ribbon (63x34mm) C:AU
Német Harmadik Birodalom 1936. "XI. Olimpia Berlin" zománcozott olimpiai jelvény, hátlapon "PAUL MANN & CRON - LÜDENSCHEID" gyártói jelzéssel (30x33mm) T:2
1936. "XI. Olympiade Berlin" enamelled Olympic badge, with PAUL MANN & CRON - LÜDENSCHEID" maker's mark (30x33mm) C:XF