Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 63

1976. A Magyar Népköztársaság Zászlórendje aranyozott, zománcozott tombak kitüntetés, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években készült példány (62mm) T:1  Hungary 1976. Flag Order of the Hungarian Peoples Republic gold-plated, enamelled tombac decoration, unawarded piece (62mm) C:UNC  NMK 689.
31252.

1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendje" aranyozott, zománcozott tombak kitüntetés, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években készült példány (62mm) T:1 Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic" gold-plated, enamelled tombac decoration, unawarded piece (62mm) C:UNC NMK 689.

40 000 HUF
108,11
117,65
1976. A Magyar Népköztársaság Zászlórendje aranyozott, zománcozott tombak kitüntetés, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években készült példány (59,5mm) T:1  Hungary 1976. Flag Order of the Hungarian Peoples Republic gold-plated, enamelled tombac decoration, unawarded piece (59,5mm) C:UNC  NMK 689.
31253.

1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendje" aranyozott, zománcozott tombak kitüntetés, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években készült példány (59,5mm) T:1 Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic" gold-plated, enamelled tombac decoration, unawarded piece (59,5mm) C:UNC NMK 689.

40 000 HUF
108,11
117,65
1976. Szocialista Magyarországért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1 Hungary 1976. Order of Merit for the Socialist Hungary gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with service ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:UNC  NMK: 715.
31254.

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1 Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with service ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:UNC NMK: 715.

20 000 HUF
54,05
58,82
1976. Szocialista Magyarországért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1  Hungary 1976. Order of Merit for the Socialist Hungary gilt, enamelled Br decoration without ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:UNC  NMK: 715.
31255.

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1 Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled Br decoration without ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:UNC NMK: 715.

7 000 HUF
18,92
20,59
1978. Magyar Népköztársaság Érdemrendje zománcozott, aranyozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval T:1- Hungary 1957. Order of Merit of the Hungarian Peoples Republic enamelled, gilt, hallmarked Ag decoration with original ribbon, with service ribbon C:AU NMK 593.
31256.

1978. "Magyar Népköztársaság Érdemrendje" zománcozott, aranyozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval T:1- Hungary 1957. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic" enamelled, gilt, hallmarked Ag decoration with original ribbon, with service ribbon C:AU NMK 593.

140 000 HUF
378,38
411,76
9
1979. A Magyar Népköztársaság Hőse jelzetlen Au kitüntetés, nem adományozott példány (br.: 10,06g/31mm) T:1 Hungary 1979. Hero of the Hungarian Peopless Republic Au decoration without hallmark, unawarded piece (gr.: 10,06g/31mm) C:UNC  NMK.: 716.
31257.

1979. "A Magyar Népköztársaság Hőse" jelzetlen Au kitüntetés, nem adományozott példány (br.: 10,06g/31mm) T:1 Hungary 1979. "Hero of the Hungarian Peoples's Republic" Au decoration without hallmark, unawarded piece (gr.: 10,06g/31mm) C:UNC NMK.: 716.

260 000 HUF
702,70
764,71
1984. Április Negyedike Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel T:1-  1984. Order of Merit of April Fourth with ribbon, miniature and miniature ribbon in original C:AU  NMK 720.
31258.

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel T:1- 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original C:AU NMK 720.

14 000 HUF
37,84
41,18
1984. Április Negyedike Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1-  Hungary 1984. Order of Merit of April Fourth without ribbon C:AU  NMK 720.
31259.

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1- Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" without ribbon C:AU NMK 720.

7 000 HUF
18,92
20,59
9
1984. A Magyar Népköztársaság Csillagrendje aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években készült példány (40,5mm) T:1-  Hungary 1984. Star Order of the Hungarian Peoples Republic gilt, enamelled Br decoration without ribbon (40,5mm) C:AU NMK 723.
31260.

1984. "A Magyar Népköztársaság Csillagrendje" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években készült példány (40,5mm) T:1- Hungary 1984. "Star Order of the Hungarian People's Republic" gilt, enamelled Br decoration without ribbon (40,5mm) C:AU NMK 723.

10 000 HUF
27,03
29,41
14
1984. Kiváló Orvos zománcozott jelvény (~25mm) T:1-
31261.

1984. "Kiváló Orvos" zománcozott jelvény (~25mm) T:1-

3 000 HUF
19
1985. Munka Érdemrend arany, ezüst és bronz fokozata (3xklf) zománcozott kitüntetések, szalagsávval T:2
31262.

1985. "Munka Érdemrend" arany, ezüst és bronz fokozata (3xklf) zománcozott kitüntetések, szalagsávval T:2

4 000 HUF
~1970-1980. MBSZ (Magyar Birkózó Szövetség) zománcozott fém kitűző (12x13mm) + DN DAU zománcozott fém kitűző (18,5x22mm) T:1-,2
31263.

~1970-1980. "MBSZ (Magyar Birkózó Szövetség)" zománcozott fém kitűző (12x13mm) + DN "DAU" zománcozott fém kitűző (18,5x22mm) T:1-,2

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF