31264.
372. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
1 800 HUF
~1970-1980. 5db vegyes szocialista kitüntetés, emlékérem, közte "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon eredeti, sérült tokban, 1989. "Kismotor és Gépgyár 40 / Hűséges Munkáért" aranyozott, festett emlékérem igazolvánnyal T:2