Books: Minibooks Number of items: 50
2169569
17297
372
Books: Minibooks
Other collectibles
15 db minikönyv (Miskolc, Rapszódia, Európa-bajnokaink, Ady Endre: Magyar jakobinus dala, stb.), kötetenként változó kötésben és állapotban.
2 000 HUF
2150267
17298
372
Books: Minibooks
Other collectibles
2144330
17299
372
Books: Minibooks
Other collectibles
V. V. Majakovszkij: Hallgassanak meg! Vál. és ford.: Pethő Miklós. Bp., 1980., Kossuth. Kiadói kemény-kötés, kis kopásnyomokkal. Megjelent 5000 példányban, ebből 1200 számozott. Számozott (1200/102.) példány.
2150192
17300
372
Books: Minibooks
Other collectibles
Ötletek otthonra. Nőnap '89. Bp., 1989, Zrínyi Nyomda. Megjelent 1000 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói műbőr kötés. Borító kopott és foltos.
2150408
17301
372
Books: Minibooks
Other collectibles
Válogatott dokumentumok a vasasszakszervezet történetéből. É.n., 1977, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.
2150395
17302
372
Books: Minibooks
Other collectibles
Magyar-angol miniszótár/Hungarian-English Minidictionaries. Szerk.: Havas Lívia. Bp., 1978, Terra. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
2144170
17303
372
Books: Minibooks
Other collectibles
2144239
17304
372
Books: Minibooks
Other collectibles
Deutsch-Ungarisches wörterbuch. Szerk.: Reith Ádám. Bp., 1990, Bibliotéka. Német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
2150295
17305
372
Books: Minibooks
Other collectibles
Mózes Tibor (szerk.): 25 éves az Óra- és Ékszerkereskedelmi Vállalat. 1985. Bp., Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval.
2150232
17306
372
Books: Minibooks
Other collectibles
Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester. Budapest, 1973, Táncsics Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói vászonkötés.
2150209
17307
372
Books: Minibooks
Other collectibles
Bartók Béla 1881-1945. Vál. Nyerges András. Bp., 1981, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, kartonált papírkötésben, az elülső borítón fém plakettel. Borító sérült és foltos. 2150362
17308
372
Books: Minibooks
Other collectibles
A diósgyőri acélgyártás megújulása. Szerk.: Baán István, Királyhegyi József, Kováts Zoltán. Miskolc, 1982, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/276.) példány, piros számozással. Könyvárusi forgalomba nem került. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035