Books: Minibooks Number of items: 50
2150167
17309
372
Books: Minibooks
Other collectibles
Vörösmarty Mihály-Egressy Béni: Szózat. Gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztette Radó György. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyarok Világszövetsége. Megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált papírkötés, 23 nyelven. Borító hátulja kopott és foltos.
2150726
17310
372
Books: Minibooks
Other collectibles
Dizionario Lilliput Langenscheidt, Italiano Francese. Berlin, é.n., Langenscheidt. Kiadói műbőr kötés. Olasz francia miniszótár. Könyvtest elvált a kötéstől.
2144228
17311
372
Books: Minibooks
Other collectibles
Magyar-német miniszótár/Ungarisch-Deutsch Miniwörterbücher. Bp., 1978, Terra. Német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
2144240
17312
372
Books: Minibooks
Other collectibles
Magyar-német miniszótár. Szerk.: Reith Ádám. Bp., 1990, Bibliotéka. Német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
2150301
17313
372
Books: Minibooks
Other collectibles
Órások Szövetkezete. Negyedszázad... 1951-1976. 1976, Bp., Zrínyi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval.
2144185
17314
372
Books: Minibooks
Other collectibles
Lenin a szakszervezetekről. Bp., (1970), Táncsics. Kiadói kopott nyl-kötés, kiadói kartontokban. Számozott (1000/937.) példány. Lenin születésének 100. évfordulójára.
2144196
17315
372
Books: Minibooks
Other collectibles
A nyomda-, a papíripar, a sajtó és a könyvkiadás dolgozóinak szakszervezete történeti kronológiája. Szerk.: Szerencsi Sándorné. Bp., 1987., A Nyomda-, a Papíripar, a Sajtó és a Könyvkiadás Dolgozóinak Szakszervezete. Kiadói nyl-kötés. 2144235
17316
372
Books: Minibooks
Other collectibles
Német-magyar-miniszótár/Deutsch-Ungarisch Miniwörterbücher. Bp., 1978, Terra. Német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
2150180
17317
372
Books: Minibooks
Other collectibles
Kölcsey Ferenc-Erkel Ferenc: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztette Radó György. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyarok Világszövetsége. Megjelent 1000 példányban. Kiadói vászon kötés, 19 nyelven. Borító erősen kopott és foltos.
2150160
17318
372
Books: Minibooks
Other collectibles
Veszprém megyei képek. Veszprém, 1985, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. 439. sz. számozott példány. Kiadói aranyozott műbőr kötés, számos színes és fekete-fehér illusztrációval.
2150384
17319
372
Books: Minibooks
Other collectibles
Várnai Zseni: Egy harcos asszony írásai. Bp, 1973.,Egyetemi Nyomda. Készült 500 fekete és 500 piros számozott példányban. 91. fekete számozott példány. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, ersően kopott gerinccel.
2150402
17320
372
Books: Minibooks
Other collectibles
A Magyar Népköztársaság Alkotmánya. Bp., 1972, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval és lapokkal.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035