Books: Military

Number of items: 36

16600.

8 000 HUF
Dr. Lajos Iván: Németország háborús esélyei a német szakirodalom tükrében. Pécs, 1939, Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinccel
16601.

2 000 HUF
Breit József: Bonaparte 1797. évi hadjárata. Hadtörténelmi tanulmány. Bp., 1900., Márkus Samu, 47+1 p+1 t. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt. Érdekes névbejegyzéssel a címlapon.
16602.

2 000 HUF
Amtliches Unterrichtungsbuch über Erste Hilfe. Berlin 1944. Rotes Kreut. SS ajánlásokkal Kiadói papírkötésben
16603.

3 000 HUF
A mai háború 3 kötete: Wolff Schenke: A sárgák háborúja. Ford.: Székely Tibor.; Rudolf van Wehrt: Egy nép menekül. Ford.: Baráth Ferenc.; Paolo Zappa: Kémek háborúja. Ford.: Balogh Barna.;   A Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, az egyik gerince és kötése javított, újrakötött, a másik gerince javított, kissé kopott borítókkal.
16604.

2 000 HUF
A mai háború 3 kötete: (Albert) Kesserling: Lengyelország felett. Ford.: Székely Tibor.; Angelo Appiotti: Málta felett. Ford.: Balogh Barna.; Werner Flack: Így épült a Siegried-vonal. Ford.: Thurzó Gábor.; A Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, kissé kopott borítókkal.
16605.

A mai háború 3 kötete: (Albert) Kesserling: Lengyelország felett. Ford.: Székely Tibor.; Angelo Appiotti: Málta felett. Ford.: Balogh Barna.; Werner Flack: Így épült a Siegried-vonal. Ford.: Thurzó Gábor.; A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, kissé kopott borítókkal.

2 000 HUF
16606.

1 600 HUF
Sára Sándor: Pergőtűz. A 2. magyar hadsereg pusztulása a Donnál. Bp., 1988. Tinódi. Első kiadás! Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
16607.

1 000 HUF
Havay Sándor-Nádori László: A puskás sportlövészet módszertana. Bp., 1975, Zrínyi. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.
16608.

1 000 HUF
Steve Crawford: Csatahajók és repülőgép-hordozók. Ford.: Veperdi András. Bp.,2000,Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó szennylap hiányos, sérült.
16609.

2 800 HUF
7,57
8,24
16610.

5 000 HUF
Nick Beale-Ferdinando DAmico-Gabriele Valentini: Az olaszországi légi háború. A tengelyhatalmi légierők története Róma felszabadításától a fegyverletételig. Ford.: Veréb András. 20. századi hadtörténet. Debrecen,2001,Hajja és Fiai. Kiadói karonált papírkötés.
16611.

Nick Beale-Ferdinando D'Amico-Gabriele Valentini: Az olaszországi légi háború. A tengelyhatalmi légierők története Róma felszabadításától a fegyverletételig. Ford.: Veréb András. 20. századi hadtörténet. Debrecen,2001,Hajja és Fiai. Kiadói karonált papírkötés.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF