Books: Military

Number of items: 36

16612.

800 HUF
Julier Ferenc: Magyar hadvezérek. Bp., 1992, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói papírkötés.
16613.

800 HUF
16614.

1 600 HUF
Pilgrim: A nagy Napóleon. Bp., é.n Athenaeum. + Zrínyi Miklós hadtudományi munkái. Bp., 1957. Zrínyi. Kiadói egészvászon kötésben.
16615.

1 600 HUF
16616.

3 000 HUF
16617.

2 400 HUF
16618.

2 400 HUF
16619.

800 HUF
Magyar-olasz. Dióhéj szótár. Szerk.: Dr. Kremmer Dezső. Bp.,é.n.,Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói papírkötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel egy olasz fronton szolgáló hadnagytól, dátumozva (1918. VI. 12.)
16620.

1 400 HUF
Olasz-magyar. Dióhéj szótár. Szerk.: Dr. Kremmer Dezső. Bp.,é.n.,Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói papírkötésben, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel egy olasz fronton szolgáló hadnagytól, dátumozva (1918. VI. 12.)
16621.

1 400 HUF
16622.

4 400 HUF
11,89
12,94
Mészáros Lázár: A katonaságról. Bp.,1979, Zrínyi. Kiadói papírkötés.
16623.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF