18db-os vegyes magyar és szovjet szocialista kitűző, jelvény, közte Lenin, Szocialista Brigád T:2
18pcs of mixed Hungarian and Soviet socialist badges, pins C:XF
Több száz darabos "Demokratikus Ifjúsági Világszövetség" és "Béke, barátság.." témájú jelvény és kitűző, üvegezett fakeretben. A jelvények között a magyar darabok mellett sok külföldi tagszervezet jelvénye is megtalálható. A legtöbb kitűzőn megjelenő téma a béke és a nukleáris fegyverek elleni tüntetés. A jelvények jelentős része szép állapotú, a fakeret borítása sérült. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2,2- /
Collection of several hundred ,,World Federation of Democratic Youth" and "Peace, Friendship..." themed badges and pins in a large wooden frame. Beside the Hungarian pieces there are many badges from other member organizations. Most of the pins are about world peace and the anti-nuclear war movement. Most of the badges are in nice condition, the felt covering the frame is damaged. Worth seeing! C:AU,XF,VF
Több mint 1kg vegyes jelvény, kitűző, zseton és egyéb, többségében szocialista tétel, egy része rossz állapotban (tűhiány, zománchiba, stb.) + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban. T:vegyes
NMK 712.