Nagy-Britannia 1965. "Manchester United - Világkupa 1966" zománcozott, jelzett Ag jelvény kis tokban,
"TAB" gyártói jelzéssel. A fémjelek alapján Birmingham-i gyártmány. (3,54g/0.958/20,5x20,5mm) T:1-,2
Great Britain 1965. "Manchester United - World Cup 1966" enamelled, hallmarked Ag badge in case, with "TAB" makers mark. According the hallmarks made in Birmingham. (3,54g/0.958/20,5x20,5mm) C:AU,XF
Német Harmadik Birodalom 1938. "Német Anyasági Kereszt, arany fokozat" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés szalaggal, eredeti dísztokban T:2
German Third Reich 1938. "Cross of Honour of the German Mother, 1st class" enamelled and gold plated Br decoration with ribbon in original case C:XF
NDK 1958. "Buchenwald" részben zománcozott és festett fém jelvény (43x29mm) T:1
GDR 1958. "Buchenwald" partially enamelled and painted metal badge (43x29mm) C:UNC
Románia 1934. "AL Vlea CONGRES AL SOCIETATII ROMANE DE CHIRURGIE - SUB PATRONAJUL M.S. REGELUI CAROL II - PRIN CULUTRA LA LIBERTATE - BUCURESTI 5-8 NOV. 1934 (A Román Sebészeti Társaság 5. kongresszusa - II. Károly védnöksége alatt - A szabadság kultúráján keresztül - Bukarest, 1934. november 5-8.)" jelvény, román nemzetiszínű szalaggal (27mm) T:1-
Romania 1934. "AL Vlea CONGRES AL SOCIETATII ROMANE DE CHIRURGIE - SUB PATRONAJUL M.S. REGELUI CAROL II - PRIN CULUTRA LA LIBERTATE - BUCURESTI 5-8 NOV. 1934 (The Fifth Congress of the Romanian Surgery Society - Under the Patronage of King Carol II - Through the Culture of Freedom - Bucharest 5-8. November 1934)" badge with Romanian national colors (27mm) C:AU
Románia DN "A szocialista verseny kiválósága" zománcozott, aranyozott jelvény (48mm) T:1-
Romania ND "Merite deosebite in intrecerea socialista" enamelled, gilded badge (48mm) C:AU