Books: Tales

Number of items: 37

Speckter Ottó: Rege a csizmás kandúrról. Pest, 1864, Lauffer Vilmos. Kiadói kartonált kötés, 12 db illusztrációval, gerince hiányos, kopottas állapotban.
17308.

4 000 HUF
12,12
13,07
13
Busch, Wilhelm: Schnaken & Schnurren. München, Verlag von Braun und Schneider. Félvászon kötés, gerincnél levált, lapok foltosak, firkáltak, viseltes állapotban.
17309.

2 600 HUF
7,88
8,50
Férfiszülte leány. Finn népmesék. Vál. és a jegyzeteket írta: Pirkko-Liisa Rausmaa. Ford.: N. Sebestyén Irén. Ortutay Gyula utószavával. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1969., Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17310.

1 000 HUF
3,03
3,27
17
Ma mentem, holnap jöttem. Kazáni tatár népmesék. Vál., az utószót és a jegyzeteket írta: Agyagási Klára. Ford. többen. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1981., Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17311.

1 000 HUF
3,03
3,27
Mese a tölgyfa tetején. Csuvas népmesék. Vál., az utószót és a jegyzetket írta: Róna-Tas András. Ford. többen. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1977., Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17312.

1 000 HUF
3,03
3,27
Csenki Sándor: A cigány meg a sárkány. Püspökladányi cigány népmesék. Ford.: Mészáros György és Vekerdi József. Az utószót és a jegyzeteket írta: Vekerdi József. A könyv borító illusztrációja Lóránt Lilla munkája. Az illusztrációkat Bartha László készítette. Népek meséi sorozat. Bp., 1974., Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17313.

1 000 HUF
3,03
3,27
Rajzoljunk! A borító Gózon Lajos munkája. Bp.,é.n., Erbé-Mill Paper, 6 sztl. lev. Kiadói papírkötésben.
17314.

1 200 HUF
3,64
3,92
Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör képviselőjelölt. Dörmögő Dömötör utazásai III. Bp., 1912, Lampel Rt. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
17315.

1 200 HUF
3,64
3,92
17316.

1 200 HUF
3,64
3,92
17317.

1 000 HUF
3,03
3,27
17318.

1 000 HUF
3,03
3,27
Nagy Méda: Lányok a havasokban. Bp., Szent István Társulat. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, ajándékozási bejegyzéssel.
17319.

1 000 HUF
3,03
3,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.