Books: Tales

Number of items: 37

Speckter Ottó: Rege a csizmás kandúrról. Pest, 1864, Lauffer Vilmos. Kiadói kartonált kötés, 12 db illusztrációval, gerince hiányos, kopottas állapotban.
17308.

4 000 HUF
13
Busch, Wilhelm: Schnaken & Schnurren. München, Verlag von Braun und Schneider. Félvászon kötés, gerincnél levált, lapok foltosak, firkáltak, viseltes állapotban.
17309.

2 600 HUF
7,03
7,65
Férfiszülte leány. Finn népmesék. Vál. és a jegyzeteket írta: Pirkko-Liisa Rausmaa. Ford.: N. Sebestyén Irén. Ortutay Gyula utószavával. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1969., Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17310.

1 000 HUF
17
Ma mentem, holnap jöttem. Kazáni tatár népmesék. Vál., az utószót és a jegyzeteket írta: Agyagási Klára. Ford. többen. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1981., Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17311.

1 000 HUF
Mese a tölgyfa tetején. Csuvas népmesék. Vál., az utószót és a jegyzetket írta: Róna-Tas András. Ford. többen. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1977., Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17312.

1 000 HUF
Csenki Sándor: A cigány meg a sárkány. Püspökladányi cigány népmesék. Ford.: Mészáros György és Vekerdi József. Az utószót és a jegyzeteket írta: Vekerdi József. A könyv borító illusztrációja Lóránt Lilla munkája. Az illusztrációkat Bartha László készítette. Népek meséi sorozat. Bp., 1974., Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17313.

1 000 HUF
Rajzoljunk! A borító Gózon Lajos munkája. Bp.,é.n., Erbé-Mill Paper, 6 sztl. lev. Kiadói papírkötésben.
17314.

1 200 HUF
Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör képviselőjelölt. Dörmögő Dömötör utazásai III. Bp., 1912, Lampel Rt. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
17315.

1 200 HUF
17316.

1 200 HUF
17317.

1 000 HUF
17318.

1 000 HUF
17319.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF