Antique

Number of items: 29

cca XIX. sz. Katar. Közel keleti szúrófegyver. Karra csatolható tőr közelharchoz. Fém, gazdagon díszített. Piros és sötétzöld, az életet és halált szimbolizáló féldrágakő díszítéssel. Ezüsttel ötvözött fehér fém. / Katar Medieval Middle-Eastern dagger for close fights. Ornamented metal with two half-gems. Silver alloy. 20 cm
11291.

36 000 HUF
109,09
117,65
Gazdagon díszített réz asztali tolltartó tálka 24x12 cm
11292.

3 000 HUF
9,09
9,80
17
11293.

24 000 HUF
72,73
78,43
Szabadkőműves kalapács. Ezüst és fa. Szabankőműves jelekkel gravírozva. 10,5 cm Díszdobozban. / Freemason hammer. Wood with silver. Marked.
11294.

20 000 HUF
60,61
65,36
XIX. sz. közepe: Antik réz csengő asszony formában. 10 cm
11295.

7 000 HUF
21,21
22,88
Puttó fej pár. Faragott fa. 14x10 cm
11296.

7 000 HUF
21,21
22,88
Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, 6 db (3+3), egyik kés pótolt, h: 23 és 26 cm
11297.

30 000 HUF
90,91
98,04
Ezüst(Ag) nyelű kés, jelzett, 5 db, Solingen pengével, h: 25,5 cm
11298.

20 000 HUF
60,61
65,36
11299.

15 000 HUF
45,45
49,02
XX. sz. eleje: Réz és fa asztali képkeretek, közötte szecessziós is. m:12-22 cm
11300.

10 000 HUF
30,30
32,68
14
XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény. Selyem, Kígyómintás fém csattal / Freemason apron. Silk 38x34 cm
11301.

18 000 HUF
54,55
58,82
cca 1890 Antik francia kandalló óra szett. 3 darabos. Bronz, márvány talapzat, jelzett: La Surprise par. Aug. Moreau, Mille dOr cm
11302.

cca 1890 Antik francia kandalló óra szett. 3 darabos. Bronz, márvány talapzat, jelzett: "La Surprise par. Aug. Moreau, Mille d'Or" cm

280 000 HUF
848,48
915,03

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.